• فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

قبل از انتشار مطلب چه کاری باید انجام دهیم؟

قبل از انتشار مطلب چه کاری باید انجام دهیم؟

 

درباره ی موارد زیر کمی بیندیشید:

  • آخرین پستی که در توییتر ارسال کرده اید.
  • آخرین پستی که در کانال تلگرام کسب و کارتان ارسال کرده اید.
  • آخرین مطلبی که در صفحه ی فیسبوک خود پست کرده اید.
  • آخرین پستی که در اینستاگرام خود منتشر کرده اید.

 

هر یک از این اقدامات، به تنهایی و به سادگی می تواند اولین چیزی باشد که در معرض دید مخاطب بالقوه ی شما و کسب و کارتان قرار می گیرد. همینطور، قادر است اولین تاثیرگذاری شما را در وی ایجاد کند.

نکته اصلی اینجاست:

 

اولین تاثیرگذاری، اولین برداشت و اولین احساس اهمیت دارد.

 

 

شاید شما روز بدی را سپری کرده باشید، شاید هم آنها به اشتباه برداشت کنند و … هیچ یک از این موارد، اهمیتِ اولین حس و فکرِ آنها را تغییر نمی دهد. پس دقت کنید که اگر از کنارِ این اولین ها به سادگی عبور کنید، هرگز فرصت دومی برای شما وجود نخواهد آمد!

 

کمی مکث کنید!

قبل از انتشار، کمی صبر پیشه کنید. زیرا اکثر چیزهایی که به اشتراک می گذارید از طریق شبکه های اجتماعی یا موتورهای جستجو به سادگی قابل دسترسی و یافتن است. از طرفی، می دانیم که بسیاری از مردم، قبل از اینکه فردی را استخدام کنند یا تصمیمی برای خرید از آنها داشته باشند ابتدا اقدام به جستجو می کنند. پس بهتر است قدم های خود را به آرامی و سنجیده بردارید.

درباره ی پیامدهای طولانی مدت و وسیع ترِ چیزهایی که می گویید بیندیشید. هرگز تاثیرات پستی که به هنگام عصبانیت منتشر کرده اید، درخواست عاجزانه ای که در لینکداین مطرح کرده اید  را دست کم نگیرید!

پس از اینکه منتشر شود، دیگر تحت کنترل شما نخواهد بود. زیرا نام و اعتبارِ شما را با خودش به همراه دارد.

البته دوستان، این مورد با مسئله ای که درباره ی بهبود وضعیت سئو هست و از شما می خواهد تا مدام در حال بروزرسانی و بهتر کردن مطالب وب سایت و محتوای خود باشید متفاوت است. به یاد داشته باشید: شما همواره می توانید نسبت به بهبود مطالب وبلاگ و وب سایت خود اقدام کنید. موضوعی که در اینجا مطرح است معمولاً درباره ی برندهای شخصی، تاثیرگذاران حوزه و یا کسانی که تسلط مستقیم روی ارتباطات مردمی دارند صدق می کند.

 

[تعداد: 4   میانگین:  5/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar