اگر قصد فروش کسب وکار دارید، ۴ مرحله را دنبال کنید

به هنگام فروش کسب وکار ، اطمینان یابید که تیم تان، بزرگ ترین یاری رسانِ شما باشد.

 

اگر قصد فروش کسب وکار دارید، 4 مرحله را دنبال کنید

 

 

فروش کسب وکار

اگر قصد فروش کسب وکار خود را دارید، احتمالاً نگرانی هایی پیرامون شما را فرا گرفته است. سوالاتی اجتناب ناپذیر می تواند هفته ها و ماه هایی که سپری می کنید را به شرایط و فروش هایی استرس زا را برای هر کسی که ارتباط نزدیک با شرکت دارد تبدیل کند.

اما می توانید با انجام اقداماتی، از شدت این عصبی بودن بکاهید. شما باید مطمئن شوید که تیم تان، داراییِ ثابت شده برای کسب وکارتان است تا لیست هایی مملو از هزینه های اجرایی!

در این پست، به چگونگی این اقدامات می پردازیم و می بینیم که چطور می توان به بهبودی روند کمک کرد:

به کارکنان خود آموزش دهید

یک کارمندی که خوب آموزش دیده، یک کارمندِ درگیر و متعهد است. در توانایی ها و دانشی که دارید با اعتماد به نفس عمل می کند. این نوع از کارکنان به مراتب بیش تر مایلند که به شناسایی ضعف ها و بی کفایتی ها بپردازند و بهبودی های احتمالی را انجام دهند. البته اگر در جایگاه فعلی کارآمد و موثر باشند!

آموزش، تنها یک ابزار ضروری در دوره ی گرایش فرد نیست. بلکه باید یک بخشی باشد که بطور مداوم و پیوسته در حال کار کردن برای شرکت شماست. هر کارمندی باید فرصت و انتظاراتی را برای یاد گرفتن مهارت های جدید و بهبود مهارت های گذشته دارا باشد.

از درون، شروع به ارتقا کنید

با نیاز و تأکیدی که به آموزش مداوم هست یک تعهد برای گشاده بودن به سمت فرصت های رشد برای کارکنان ایجاد می شود که ارزش خودشان را برای شرکت ثابت می کند.

هیچ کسی دوست ندارد احساس کند که نقشی برای پیشرفت و بهبود شخصی و کاری در درون خود بی بهره است. با تشویق کارکنان برای دستیابی به مسئولیت های بیش تر و پاداش و ارتقای آنها برای تلاش های شان همیشه می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین کارکنان تان درگیر و متعهد به شرکت باقی می مانند.

ترویج و ارتقا از درون، همینطور می تواند بطور طبیعی به فرصت آموزش مداوم تقویت کند.

 

به فیدبک دادن و ارتباطات آزاد ترغیب کنید

یک صاحب کسب وکار که فیدبک صادقانه را از کارکنان جلب نکند به سطح خطرناکی از دیدگاه تونلی (ناتوانی در دیدِ کامل) دست می یابد. این شرایط باعث می شود تا به سرعت به سمت سراشیبی پایین حرکت کند -بجای اینکه به رشد مداوم دست یابد و این اتفاق بیش تر به چشمِ کسی که از بیرون تماشا می کند دیده می شود -مثل خریدار- تا خودِ صاحبان کسب وکار!

بعبارت دیگر، صاحب کسب وکاری که به بازخورد صادقانه تشویق می کند و از طریق فعالیت ها ارزش و اعمال را تثبیت می کند، به درک واقعی از همه ی جوانب شرکت دست یافته است.

تیم خود را آگاه و ساماندهی شده حفظ کنید

در نهایت، از لحظه ای که تصمیم گرفته اید به سمت جلو حرکت کرده، و تا روزی که قرارداد بسته می شود شرکت را در معرض دید قرار دهید هر کاری را که در قدرت و توانایی خود دارید را انجام دهید تا تیم تان آگاه و مطلع بوده و از پیشرفت وضعیت باخبر بمانند.

 

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۳.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar