ماشین های لوکس محبوب ۲۰۱۵!

 

lux.usv.bazaarpress1

 

ماشین های لوکس شاسی بلند به سرعت در بازار ماشین گسترده شده و در شکل ها، اندازه ها و قیمت های مختلف در بازار موجود است. بهترین ماشین های لوکس شاسی بلند سال ۲۰۱۵ را در ذیل مشاهده می کنید:

  • تسلا مدل X :  

تسلا مدل X همان مدل S است که بدنه ی بزرگتری دارد. علاوه بر تمام الکتریکی بودن آن، برخی نسخه ها قادرند در ۳/۲ ثانیه از صفر تا ۶۰ بروند. این یک خودروی فوق العاده است که سه ردیف صندلی بزرگسال دارد.

tesla.modelx.bazaarpress

  • پورشه Cayenne :

پورشهٰ دیگر خودروی هیبریدی «عادی» نمی سازد. بدین منظور که باتری های قدرتمند lithium-ion مورد نیاز است و مهندسان پورشه مشخص می کنند که این باتری های قدرتمند به تنهایی کاربرد ندارد.

porsch.bazaarpress

این یک وسیله نقلیه نسبتاً بزرگ است که بسیار سریع، زیرک و سرگرم کننده می باشد.

  • مرسدس AMG GLA45 :

چهره ی مرسدس GLA اکنون جزء جالب ترین هاست، عملکرد آن نیز مانند چهره اش است. عملکرد این خودرو بسیار عالی ست و برای رانندگی در شهر و جاده بسیار خوب به نظر می رسد.

mercedes.bazaarpress

  • لندرور :

به واقع نمی توان گفت لندرور چه توانایی هایی دارد. او می تواند به دنبال کودکان تا کلاس باله برود. مطمئناً کوه و صخره را هم می پیماید. ما آن را در قلعه ی Eastner انگلستان آزمودیم ( مکانی که لندرور جگوار تمام شاسی بلندها را امتحان می کند تا اطمینان حاصل کند که این مدل ها در گل های عمیق گیر نمی کند).

land.rover.bazaarpress

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar