متخصص سئو (SEO ) را کی و چگونه استخدام کنیم

متخصص سئو SEO

استخدام متخصص سئو  (SEO)

استخدام متخصص سئو SEO امری ست که در شرکت دیر یا زود درباره آن گفتگو می کنید.
این مقاله به شما کمک می کند تا تصمیم گیری درستی درباره انتخاب یک متخصص سئو SEO که بهترین نتایج را برای موتور جستجوی سایت شما دارد. راهنمایی خواهد کرد.

چه هنگامی به یک متخصص سئو SEO نیازمندید؟

دلایل متعددی وجود دارد که شما با مواجهه شدن یکی از آن ها باید یک متخصص سئو را استخدام کنید. دلایل شما عبارتند از:
۱- تخصص کافی را ندارید؟
شما می توانید در بالا بردن اطلاعات SEO سایت خود تلاش کنید اما ممکن است. زمان لازم را برای این کار نداشته باشید. تکنیک های SEO بستگی به عوامل بسیاری دارد که اگر زمان لازم را نداشته باشید. نمیتوانید در میشرفت آن ها تقشی ایفا کنید. به منظور بهبود نتایج حاصل از موتورهای جستجو شما نیاز به یادگیری، تمرین، آموزش با ابزارهایی خاص دارید. یا می توانید شخصی را استخدام کنید تا به این کار رسیدگی کند.
۲- مشتریانتان نمی توانند شما را پیدا کنند؟
موتورهای جستجو مهم ترین کانال هایی هستند که باید به آن ها اهمیت دهید. اگر مشتریانتان نتوانند از طریق آن ها شما را پیدا کنند. پس شما ناجار خواهید بود مشکلات عمده در سایت را حل کنید. کسب کلمات کلیدی و اصلی در تخصص سایت شما بسیار مهم هستند.
۳- گسترش کسب و کار خود
در ابتدای شروع پروژه های تازه فعال اهمیت دادن به SEO ساده به نظر می رسد. اما با گسترش کسب و کارتان متوجه می شوید که باید شخصی را استخدان کنید.
۴- فروش کم
برای بسیاری از کسب و کارها وبسایتشان به عنوان کانال اول برای فروش و ارتباط با مشتریان به حساب می آید. و پایین آمدن تعداد مشتری و ارتباط شما با آن ها نشان دهنده این است که کسی درباره کسب و کار شما اطلاعاتی ندارد.
۵- کاهش رتبه بندی سایت شما
شاید سایت شما رتبه خوبی داشته باشد. اما به طور ناگهانی رتبه کاهش یابد. اینجا باید در استخدام یک متخصص عجله کنید تا شما را به صدر جدول باز گرداند.

چگونه متخصص سئو ( SEO) استخدام کنیم

خوب تصمیم به استخدام شخصی گرفتید. چگونه میخواهید آن را انتخاب کنید؟ در ابتدا باید اصول اساسی SEO را بدانید. با دانستن این اصول از استخدام فردی غیر حرفه ای خودداری می کنید.

دانستن اصول اولیه SEO
کلمات کلیدی اولین قدم برای بهبود نتایج در موتور های جستجو است. “Keyword Research” دانستن کلماتی که بازدید کنندگان را بیشتر می کند. یک سوال چرا می خواهید تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید؟ اگر قصد فروش محصولی را از این راه دارید پس بهتر است فقط روی این دسته از مشتریان تمرکز کنید نه افرادی که فقط در حال سرچ کردن هستند.
– مبارزه برای بهبود نتایج جستجو
به طور کلی می توان مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها را به دو قسمت تقسیم کرد.یک بخش مربوط به خود سایت “Onsite SEO” مانند طراحی سایت و ایجاد عنوان و محتوا و بخش دیگر عوامل خارجی که در رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر دارد.مانند “Offsite SEO” مانند شبکه های اجتماعی، استراتژی های روابط و غیره
– درباره زمان و استراتژی هایی که استفاده می کند بپرسید.
متخصص حرفه ای SEO می تواند مهم ترین رویداد ها و جدید ترین تکنیک و استراتژی ها را مختصر برایتان شرح دهد. همچنین که میتواند طول زمان و موفقیت خود را مشخص کند.
– یک گزارش مقدماتی از وضعیت سایت از او بخواهید
می توانید گزارش مقدماتی مستقلی در مورد وضعیت سایت توسط موتورهای جستجو از او بخواهید. با این گزارش می توانید میزان حرفه ای بودن آن را متوجه شوید.
از آن سوال کنید آیا می تواندسایت شما را در رتبه اول قرار دهد اگر پاسخ آن بله بود آن را استخدام نکنید. زیرا امر به تغییرات زیادی بستگی دارد. و هیچ کس نمیتواند موضوع را به طور کامل کنترل کند. اگر پاسخ او قانع کننده باشد مانند این که سایت شما را در رده ۳سایت برتر قرار می دهم.در این هنگان میتوانید با او صحبت کنید.

در صورتی که شما برای بهبود وضعیت سئو خود نیاز به کمک دارید، متخصصان و مشاوران پدیده فکر مهتر آماده یاری شما هستند

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar