مجوز فعالیت موقت ۶۵ رسانه خارجی در ایران !

 

۱۴۴۱۹۷۱۶۸۵-۶۵۷۰

 

رسانه خارجی غیر مقیم در نیمه دوم مردادماه و خبرنگاران ۶۵ رسانه خارجی غیر مقیم دیگر نیز در شهریورماه با مجوز موقت اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فعالیت به ایران آمدند.
خبرنگاران و تصوربرداران ۶۵ رسانه غیرمقیم با مجوز موقت اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرداد و شهریور ۹۴ برای فعالیت کوتاه مدت به جمهوری اسلامی ایران سفر کردند.
۱۱ رسانه خارجی غیر مقیم در نیمه دوم مردادماه و خبرنگاران ۶۵ رسانه خارجی غیر مقیم دیگر نیز در شهریورماه با مجوز موقت اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فعالیت به ایران آمدند.
براساس گزارش اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،۱۴۱ رسانه بین المللی دارای دفتر نمایندگی فعال در ایران هستند و رسانه های دیگری که در ایران دفتر ندارند، بنابر تقاضا، مجوز فعالیت زمان دار دریافت می کنند .
بر این اساس، جدول ورود خبرنگاران رسانه های خارجی غیر مقیم به کشور در نیمه دوم مرداد و یک ماهه شهریور که از اداره امور خبرنگاران و رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز فعالیت دریافت کرده اند هم اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی قابل مشاهده است.

 

 

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar