مدیریت تیم دورکار چگونه امکان پذیر است؟

مدیریت تیم دورکار از چه طریق هایی انجام می پذیرد؟

مدیریت تیم دورکار از چه طریق هایی انجام می پذیرد؟ شاید این سوال خیلی از مردم باشد. دورکاری به یکی از روش های توسعه یافته عصر ما تبدیل شده و شرکت ها روز به روز اعتماد خود را به افراد دورکار و دورکاری افزایش می دهند. به دلایلی هزینه های کارکنان دور کار کمتر از حضورکاران است برای همین شرکت ها برای بهره وری بیشتر در جستجوی چنین افرادی هستند.

مدیریت تیم دورکار

مدیران برای مدیریت تیم های خود با چالش های فراوانی روبرو می شوند مخصوصا اگر کارکنان شرکت ها در نقاط مختلف جغرافیایی مشغول کار باشند. مدیریت این نوع کارکنان با کارکنانی که در دفتر به صورت سنتی وظایفی ایفا می نمایند متفاوت می باشد. اگر شرکتی دارید و در فکر تاسیس تیم دورکارید، و به فکر مدیریت صحیح برای رسیدن به اهداف هستید، کلید اساسی این کار داشتن کارکنان مناسب است که به کار خود ایمان داشته باشند و توانایی بهره وری را دارند.

در این پست به نکاتی درباره مدیریت افراد دورکار اشاره می کنیم امیدوارم مفید واقع گردد.

داشتن طرح کار واضح

به عنوان یک کار آفرین باید بدانید داشتن طرح کار واضح یکی از اولویت های جدول وظایف مدیر است، و تمرکز اساسی برای هر موفقیت کار می باشد. کسانی که برای کارشان طرح و هدفی ندارند در آینده طعم شکست را خواهند چشید. پس داشتن طرح و نقشه کار برای تیم دورکار یکی از اولویت های مدیریت افراد دورکار خواهد بود. برخی ار کارآفرینان فردی را استخدام می کنند که طرح کسب و کارشان را بنویسد اما این اشتباه است! این کار، کار شماست اگر نمی توانید چگونه برای او نقشه طراحی کنید چگونه می خواهید آن را مدیریت نمایید؟

انتخاب تیم مناسب

داشتن تیم مناسب یکی از رازهای موفقیت برای مدیریت افراد دورکار است. اگر در انتخاب تیم مناسب شکست خوردید قطعا در مدیریت آن هم شکست می خورید. سایت های متنوع این فرصت را به کارآفرینان می دهد که با اطلاعات لازم و کامل تری تیم خود را برگزینند. افراد تیم را بر اساس اسنادی که در پروژه های خود جای گذاشته اند انتخاب نمایید. موارد زیادی در انتخاب افراد دورکار موثر است افرادی که کار با کیفیت ارائه می دهند، و وظایف خود را کامل ارائه می دهند می توانند کارکنان دورکار مناسبی باشند. اگر متوجه شدید کارهای تان اضافه می شود بهترین فرد تیم را انتخاب کنید و وظایفی را با نظارت به او محول سازید و در روند کار از او گزارش هایی جهت مثبت پیش بردن کار بخواهید.

مهارت های ارتباط

ارتباط بشری یکی از راه های موفقیت کاریست. استخدام تیم دورکار به معنای عدم ارتباط با کارکنان نیست. یکی از مهم ترین دلایل موفقیت در کار باز کردن راه های متفاوت ارتباط فعال می باشد. تنها ارتباط با آن ها و اجرایی شدن وظایف کافی نیست آموزش برای توسعه دورکاران نیز اهمیت فراوانی دارد. در صورت رسیدن به موفقیت افراد تیم آن ها را مورد تشویق قرار دهید و در صورت بروز اشتباه به تنبیه آن ها بپردازید.

توزیع وظایف با دقت

توزیع وظایف و مسئولیت ها به نظم و فرهنگ تیم شرکت کمک می کند. آموزش های غیر مفید یا عدم ارتباط مفید مشکلاتی را برای تان خلق خواهد کرد. قاطی کردن وظایف باعث ضرر رساندن به شرکت می شود، و تداخل وظایف سبب شلوغی در تیم است. نویسنده محتوا در شبکه های اجتماعی باید تمرکز خود را روی مسئولیت خود متمرکز نماید، تا کار خوبی ارائه دهد مدیریت تیم دورکار از هر لحاظ مهم و سخت بوده در صورت رعایت آن به موفقیت می رسید و در صورت عدم رعایت با شکست روبرو خواهید شد.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar