مدیریت کسب و کار با چند روش جدید

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار می تواند از بروز مشکلاتی جلوگیری کند. مدیریت به طور طبیعی باعث تکامل تمام رویدادهای لازم است. با مدیریت صحیح به شناسایی مشکلات و مدیریت کارکنان خود درباره مسائل مختلف بپردازید.

مدیریت کسب و کار

مدیران به ارائه جلساتی برای نظم و رشد سالم و ضروری کار می پردازند. در این پست به ارائه راهنمایی هایی برای اجرای بهتر کسب و کار توسط مدیر می پردازیم.

نقطه شروع را پیدا کنید

با توجه به چالش های ارتباطی مدیران، تیم های شرکت سعی داشته باشند به شناسایی مشکلات پرداخته و آن ها را در اختیار مدیر قرار دهند، هنگام حل مشکلات کسب و کار شرکت، روند رشد کار در آینده بهتر پیش می رود.

توصیف وضعیت فعلی کار نه تنها مدیریت کسب و کار را را راحت می کند بلکه اشتیاق دیگران برای کار را افزایش می دهد. مدت جلسات هفتگی را حدود ۳۰ دقیقه در نظر بگیرید تا باعث اتلاف وقت دیگران نشود.

موفقیت را بسازید

مدیران برای پیشرفت و پیشبرد فرصت ها به ارائه نرم افزارهای آموزشی به کارکنان بپردازند و نتیجهکار خوب کارکنان را جوایزی چون کمک های مالی اعلام کنند، مدیران اجرایی می توانند نتایج هر ما پیشرفت و موفقیت را بررسی و به مدیر کل اعلام نمایند.

کارکنان از طریق پیام کوتاه سوالات خود را به مدیر ارائه دهند پرسش و پاسخ درباره کار در روند مثبت تاثیر دارد. میزان سوالات مهم نیست مهم بودن سوالات مهم خواهد بود این که کارکنان بدانند چه سوالی را برای چه بخشی بپرسند تا آن بخش رشد کند بسیار مهم خواهد بود.

به کارکنان جدید کار مهم بسپارید

استخدام افراد متخصص می تواند گزینه خوبی باشد اما تصمیم به همکاری با این افراد مهم ترین بخش کار است یک متخصص باید توانایی اداره کارهای تخصصی را نیز داشته باشد، در یک جلسه کارکنان را به یک وعده غذا دعوت کرده و تاریخچه شرکت را برایشان بازگو کنید، محدودیت های کاری، تشویق و پاداش ها، نتایج مالی از کار مثبت، فرصت های بازار، اولویت های کلیدی و ... را برای پیشبرد سازمان توضیح دهید.

چشم انداز خود را گسترش دهید

یک مدیر عامل باید مسیر استراتژیک سازمان را تعیین و گسترش دهد و تا زمانی که مشکلات حل نشده باشند از ارتباط با دیگران دست نکشد. تصمیم گیری در کسب و کار، کار دشواریست برای همین کارکنان نباید صرفا فقط افرادی باشند که دنبال ارزش های مالی خود بگردند. در حالی که کارکنان باید به ایجاد دیدگاه استراتژیک کمک کنند. مدیریت کسب و کار باید بتواند به روشنی جذابیت و هیجان کار را توصیف نماید تا باعث گسترش چشم انداز کسب و کار گردد.

فراهم کردن منابع

تنها مدیر می تواند متعادل کردن منابع را فراهم آورد. سرمایه و مردم دو عامل مهم منابع برای شرکت ها هستند. مدیر عامل باید در زمان مناسب دو عامل مهم را در مقادیر و زمان مناسب برای موفقیت شرکت در دسترس قرار دهد. تمام مدیران در برخورد با بودجه ها دارای تجربه بوده و توانایی تخصیص بودجه برای منابع را می دانند اما مدیر عامل باید با توجه به اهداف شرکت، تعادل بین گروه های کار را برای ابتکار و نوآوری حفظ کند. مهارت و تصمیم گیری در این زمینه نیازمند درک عمیق تمام جنبه های کسب و کار با یک دید کلی ست. قرار دادن افراد مناسب در موقعیت های مناسب با آموزش تخصصی احتمالا یکی از مهم ترین اقدامات مدیران است.

فرهنگ سازی

فرهنگ سازی یکی از اهداف مدیریت کسب و کار است. فرهنگ مجموعه ای از نگرش ها، اهداف، رفتارها و ارزش هر جامعه است. فرهنگ سازی در شرکت ها باعث افزایش تجربه کارکنان بوده و نتیجه مثبتی روی مشتریان دارد. هر گروه سازمان یافته از فرهنگ سازی توسعه می یابد. مدیر عامل باید به طور مداوم در حال کنترل فرهنگ کسب و کار برای دستیابی به موفقیت و توسعه باشد.مهمترین بخش فرهنگ “ارزش” است، مدیر عامل تضمین می کند که هر بخش کار باید دارای یک ارزش باشد یک فرهنگ خوب احساس امنیت، احترام را به بهترین نحو برای دیگر فراهم می آورد.

ایجاد تیم هایی برای تمرکز روی بازار

ایجاد تیمی متمرکز روی بازار، برای ارتباط و همکاری با مدیر یک استراتژی کارآمد است. تیم های متمرکز در بازار با تعیین استراتژی های مورد نیاز و شناسایی برنامه های لازم به حل مشکلات فراوانی می پردازند.

عموما این گونه تیم ها را مدیران اجرایی و مدیران پروژه ها تشکیل می دهند. زیرا نقش های کلیدی به عملکرد بهتر مدیریت کسب و کار کمک خواهد کرد. رویکرد مدیریت پروژه ها برای استراتژی و سازماندهی و کنترل ابتکارات مختلف مفید است.

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar