مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کسب و کار چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کسب و کار فعالیت های متفاوتی دارند که ممکن است به هیچ کدام از آن ها توجه جدی نکنند. همه برای موفقیت تلاش می کنند اما همه موفقیت را درک نخواهند کرد، افراد موفق و بهره ور روی فعالیت هایی که انجام می دهند نظارت خواهند نمود.

مردان موفق در 10 دقیقه اول کسب و کار چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کسب و کار

 

مردان موفق در طول روز فعالیت هایی گوناگونی انجام می دهند تا باعث بهره وری بهتر آن ها شود، نشاط کارکنان، بهره وری بالای آن ها، و تحقق آرزوها برای رسیدن به موفقیت عملکرد های مهمی دارد در این پست به معرفی فعالیت هایی می پردازیم که کارکنان بعد از استخدام در ۱۰ دقیقه اول کسب و کار انجام می دهند با ما همراه باشید.

 

سه مورد بنویسید تا احساس سپاسگذاری در وجودتان به وجود آید

 

طبق تحقیقات انجام شده افرادی که ایده های خود را یاداشت می کنند و آن را در دفتر یاداشت نگهداری کرده اند احساس تقدیر از خود را در وجودشان به وجود می آورند و این کار باعث خوشبختی و بهره وری بیشتر می شود. زیرا این احساس باعث اشتیاق و افزایش اراده کارکنان خواهد شد همچنین احساس استرس را کاهش می دهد پس مردان موفق در ۱۰ دقیقه اول کسب و کار خود ایده های خود را می نویسند و به تحقق اهداف شخصی و اجتماعی خود می اندیشند.

 

منظم و تمیز کردن دفتر کار

 

شلوغی و عدم تمیز کردن دفتر کار باعث کاهش بهره وری می شود، پس اگر هر لحظه از کسب و کار خود را نادیده بگیرید و با بی توجهی کردن به محیط کار را پیش ببرید روز به روز روی روحیه شما تاثیر می گذارد و دیگر علاقه ای به ورود به دفتر خود را هم نخواهید داشت. هر روزرقبل از شروع کار به مرتب کردن ابزار روی میز و تمیز کردن آن ها بپردازید.

ارتباط با همکاران، ۳ هدف مهم در روز

 

ابتدای روز خود را با همکاری و ارتباط با همکاران شروع کنید صبح بخیر گفتن با لبخندی پر انرژی باعث می شود همه شما را بخاطر شاد بودن تحسین م کنند. برای افزایش بهره وری باید بدانید کی چه سوالی را بپرسید انجام همه کارها با هم و حل کردن مشکلات به تنهایی فقط وقت شما را می گیرد، پس با زیرکی رفتار کنید افراد بهره ور می دانند حل کردن مشکلات به تنهایی تا چه حد زمان بر است، برای همین ابتدای کار خود چند دقیقه را به ارتباط موثر با دیگر کارکنان می پردازند. افراد موفق در ابتدای کار ۳ هدف مهم خود را مورد بررسی قرار می دهند تا روز موفقی را پشت سر بگذارند، زیرا این کار باعث می شود روی کارها و اهداف بزرگ تر تمرکز داشته باشند و بهم ریخته گی برنامه کاری را شاهد نباشند.

 

به لیست اولویت ها مراجعه کنید، جملات پرانرژی را بخوانید

 

بعد از تدوین اهداف تان در روز، مطنئن شوید اهداف با برنامه منظمی و طبق اولویت بندی در حال حرکت هستند، زیرا این کار به تمرکز بهتر شما کمک می کند و با خسال راحت مشغول انجام کارهای روزانه خود خواهید شد. قبل از شروع کار خود، انرژی درونی وجودتان را با خواندن جملاتی که انرژی مثبت دارند شارژ کنید، و مقالات یا مطالبی درباره انسان های موفق مطالعه نمایید طبق این برنامه ها پیش روید و حادت های خوب را جزئی از کسب و کار بدانید تا به عنوان مردان موفق در ۱۰ دقیقه ابتدای کار خود شناخته شوید.

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar