مزایای اسنپ چت در صنعت آرایشی بهداشتی

مزایای اسنپ چت در صنعت آرایشی بهداشتی

 

مزایای اسنپ چت در صنعت آرایشی و بهداشتی

اسنپ چت تبدیل به یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی خصوصاً در بین جوانان نسل هزاره شده است . در حقیقت طبق آماری که توسط Cowen and Company گزارش شده، در طول ۳۰ روز، ۷۱ درصد از کاربران اینترنتی آمریکا حساب کاربری خود را در اپلیکیشن اسنپ چت ایجاد کرده اند.

این اپلیکیشن نه تنها در بین جوانان محبوب است بلکه بسیاری از کسب و کارها نیز از این برنامه برای دستیابی به مصرف کنندگان استفاده می کنند. البته ما هم در همین وب سایت حاضر “پدیده فکر مهتر” در مقاله های متعدد به بررسی مزایا و ویژگی های این نرم افزار همینطور نقش چنین پلت فرم ها در بازاریابی پرداخته ایم که برای دسترسی راحت، لینک مطالب را در زیر برای شما قرار می دهم:

از اسنپ چت چگونه برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنیم ؟

نقش اپلیکیشن های پیام رسانی در بازاریابی

براساس تحقیقاتی که توسط aforementioned research انجام شد ۲۲ درصد از تبلیغ کنندگان بیان کرده اند که امسال برای اولین بار قرار است تبلیغات خود را در اپلیکیشن اسنپ چت راه اندازی نمایند. البته شاید برای اقدام کردن دیر هم شده باشد زیرا ماه ها از محبوبیت اسنپ چت سپری شده است. چه بسا که به زودی شاهد حضور پررنگ برنامه های نوین و خلاقانه ی دیگری باشیم!

از میان سایر صنایعی که به تبلیغ در اسنپ چت می پردازند حوزه ی زیبایی آرایشی نقش خاصی دارد و می تواند از مزایای ویژه ی این برنامه استفاده کند.

برند L’Oreal از ویژگی های لنز این نرم افزار برای ارتقا دادن خط چشم Silkissime استفاده نموده است.

مشابه سایر لنزهای اسنپ چت، گرافیک L’Oreal خط چشم، ریمل و تغییر رنگ لب ها را برای کابران اسنپ چت در سلفی ها انجام می دهد. وقتی اپلیکیشن در می یابد که کاربر قصد دارد ابروهای خود را تغییر دهد چراغ فلاش در اطراف فرد برق می زند و لوگوی L’Oréal به همراه یک قلب در کنار آن ظاهر می شود.

 

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar