مزایای تولید محتوا برای پلت فرم های گسترده چیست ؟

مزایای تولید محتوا

مزایای تولید محتوا

تولید محتوا یکی از سریع ترین چیزهایی ست که هم اکنون در حال رشد است. خواه خودتان صاحب کسب و کار باشید، خواه یک بلاگ شخصی داشته باشید و یا در حوزه ای خاص فعالیت کنید، فراهم کردن محتوای ارزشمند برای مشتریان و کسانی که پیگیرتان هستند بسیار ضروری ست.
با بیان این حرف درمی یابیم که قدرت نفوذ محتوای شما با برجسته شدن در سطح پلت فرم های گسترده، می تواند موثرترین راه برای دستیابی به مخاطبان هدف باشد. در این پست، ۳ موردی را ذکر می کنیم که برای در معرض قرار دادن برندتان و یا “تبدیل خواننده به مشترینیاز دارید. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

 

۱- می تواند فرصت های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد

همه ی ما در هر لحظه از زندگی نیاز با فرصت هایی داریم که ما را از جایی که قرار گرفتیم به سمت جایی که دوست داریم قرار بگیریم هدایت کند.
نوشتن و تولید محتوا درهای زیادی را برای شما می گشاید و پتانسیل این را دارد که شما را به سمت مشتریان، شرکا و دوستان آینده تان پیش ببرد.
نوشتن برای چندین پلت فرم های مختلف به شما این امکان را می دهد که صدای خود را به گوش مخاطبان مختلفی که بیش تر به “در معرض دید قرار گرفتن” برند و کسب و کارتان کمک می کنند برسانید.
۹ ماه قبل، اولین مقاله ام بصورت آنلاین منتشر شد و تا به امروز حدود ۵۰ مقاله را در وب سایت های مختلف منتشر کرده ام. همه اینها منجر شد تا با شرکای کسب و کاری و همینطور برخی انسان های شگفت انگیز آشنا شوم. اگر نوشتن را شروع نمی کردم این فرصت ها برایم ایجاد نمی شد.
پس، دریابید که نوشتن برای پلت فرم های گسترده فرصت های بی شماری را برای شما ایجاد می کند. تنها چیزی که باید به آن دقت کنید این است که محتوای باارزشی را ارائه دهید.

 

۲- تاثیرات آنلاین شما را به آرامی افزایش می دهد

صاحبان کسب و کار و بلاگ ها، می خواهند که مشتریان و فالوورهای شان رشد کنند. نوشتن برای پلت فرم های بزرگ این خواسته ی شما را برآورده می کند اما در یک شب (به سرعت) رخ نمی دهد!
نوشتن محتوا، برای کسانی ست که برنامه ای طولانی مدت در ذهن دارند.
اگر میزان تاثیرگذاری خود را نوشتن ۱۰ مقاله برای وب سایت های مختلف و رشد فالوورهای شبکه های اجتماعی تان می دانید اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد! از آغاز این کار، باید بدانید که در این مسیر صبر زیادی را باید پیشه کنید.
زمانی که من شروع به نوشتن کردم می توانم بگویم که هیچ کس درباره ی مقاله هایم با من ارتباطی برقرار نکرد!
بابت هر مقاله ای که منتشر می شد ۵ الی ۱۵ نفر به لیست فالوورهایم افزوده می شد. این تعداد بسیار کم بود و زمان و تلاش زیادی را برای ایجاد فالوورهای زیاد طلب کرد.

 

۳- همیشه منجر به فروش نمی شود!

نوشتن برای پلت فرم های گسترده، قطعاً می تواند بازدیدکنندگان زیادی را به سمت وب سایت شما جذب کند و حتی شاید خواننده را تبدیل به مشتری نماید. اما اگر هدف شما از نوشتن، تنها افزایش فروش باشد بهتر است بدانید که راهکار مناسبی را انتخاب نکرده اید!
ما در همین وب سایت پدیده فکر مهتر، تکنیک های فروش زیادی را گنجانده ایم که برای تحقق به خواسته تان (افزایش فروش) می توانید از آنها استفاده کنید.
نوشتن برای پلت فرم های گسترده، فرصتی برای شماست تا به مشتریان و فالوورهای خود ثابت کنید که محتوای تان باارزش است و نشان می دهد که تمرکز شما بر روی کمک کردن و ارائه ی راهکار برای حل مسائل آنان است؛ نه بدست آوردن پول های داخل جیب شان!

تولید محتوا برای سطوح گسترده، مزایای زیادی به همراه دارد اما آگاهی و درک همین سه نکته به شما کمک می کند که به وضوح دریابید که انتظارات و آنچه که باید ارائه دهید چگونه باید باشد.

 

نویسنده: Tyler Leslie

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar