مزایای مطالعه برای رهبران و مدیران

مزایای مطالعه برای رهبران و مدیران

مزایای مطالعه برای رهبران و مدیران

انسانها برای اهداف مختلفی مطالعه می کنند و هر فرد به دنبال مزایای خاصی از مطالعه است. اما مزایای مطالعه برای رهبران و مدیران می تواند بیشتر باشد. چرا که مطالعه تاثیر بسیاری در موفقیت کسب و کار دارد.

“همه کسانی که اهل مطالعه هستند، رهبر نیستند، اما همه رهبران اهل مطالعه هستند.” هری. اس. ترومن

برای مطالعه بیشتر:

بهترین وبسایت هایی که باید در ساعات آزاد مطالعه کنید

برخی از مزایای مطالعه عبارتند از:

مطالعه افق های شما را افزایش می دهد

با چه تعداد از رهبران / کارآفرینان / دست اندرکاران می توانید ارتباط برقرار کنید و از آنها یاد بگیرید؟ کتاب ها به شما کمک می کنند بینش سریعی درباره سفر، یادگیری و ذهنیت افراد و شرکت های بسیار موفق؛ اغلب از فرهنگ های مختلف، داشته باشید.

مطالعه به شما ایده های نوآورانه می دهد

آیا ده روش مختلف تشکر کردن از تیم هایتان را که می تواند بهره وری و روحیه را ۳۰٪ افزایش دهد، بلد هستید؟ آیا می دانید که چگونه جلسات “نقشه ذهنی” را اداره کنید؟ از مزایای مطالعه کتاب یادگیری این موارد است!

کتاب ها و ایده ها شروع کننده گفتگو هستند

خواندن به شما کمک می کند در شروع و ادامه گفتگو موفق باشید و یک ارتباط عمیق تر برقرار کنید.

مطالعه استرس را از بین می برد

بیل گیتس معروف به مدت ۱۵ دقیقه قبل از رفتن به رختخواب مطالعه می کند. قطع اتصال از ابزارهای هوشمند و مطالعه کتاب به طرز شگفت انگیزی استرس را کاهش می دهد.

مطالعه به ما چشم انداز می دهد

رهبران گاهی اوقات در روش های خطی تفکر گرفتار می شوند. خواندن کمک می کند دیدگاه های مختلف و دیدگاه های تازه ای به موضوع پیدا کنید، چه این دیدگاه ها را به کار ببرید و چه به کار نبرید، حداقل به شما این امکان را می دهد که مشتری یا دیدگاه اعضا را درک کنید.

مطالعه موجب می شود اهل تفکر و اهل عمل باشیم

در عصر مصرف مداوم در رسانه های اجتماعی، ما تفکر کردن را فراموش کرده ایم، خودآگاهی و تفکر برای اجرای ایده ها مهم است. خواندن ما را متفکر می سازد، زیرا ما باید مفهوم/ ایده را تجسم کنیم و سپس چگونگی اجرای آنرا بیابیم.

مطالعه ارتباطات ما را بهتر می کند

از مهمترین و متداول ترین مزایای مطالعه اینست که گنجینه واژگانی شما را سه برابر بیشتر از واژگان افرادی می سازد که اهل مطالعه نیستند. شما از کلمات و نقل قول های بهتر و صحیح تری در ارتباطات خود استفاده می کنید.

مطالعه ما را به چالش می کشد

مطالعه افکار، احساسات، ایده ها، قضاوت ها، تعصبات، عقاید و دیدگاه های عمیق را به چالش می کشد. شما می توانید در بحث هایتان با تیم خود به موضوعات بحث برانگیز و نوآورانه ای اشاره کنید که می تواند در کار شما جرقه ایجاد کند و درهای موفقیت و بهره وری بیشتری را به رویتان بگشاید.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

علاقه ای که به مترجمی دارم باعث شد دریچه ی عظیمی به رویم باز بشه و با مباحثی آشنا بشم که به نظرم نقش اصلی رو در تشکیل شخصیت و موفقیت افراد (زندگی شخصی و کسب و کار) داره. امیدوارم همه بتونیم ضامن موفقیت خودمون باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar