مشکلات و راه حل های کار از راه دور

مشکلات و راه حل های کار از راه دور

 

مشکلات و راه حل های کسب و کار از دور

متخصصان می بینند مدیرانی که تجربه کمی دارند افکار اشتباهی را درباره کسب و کار از راه دور دارا هستند. برای همین سعی می کنند از طریق تحقیقات و مقاله های خود، خاصیت این کسب و کار در موسسه ها و سازمان ها را توضیح دهند، این مشکل را از طریق ایده هایی که مربوط به این کار است حل خواهند کرد. این مشکلات مربوط به رهبران و مدیران اجرایی می باشد.

 

اولویت دادن به شفافیت کار

هنگامی که تیم کسب و کار خود را از راه دور مدیریت می کنید، بسیار مهم است شرکت شما از نظر شفافیت کار و اهداف از سطح بالایی برخوردار باشد.
بنابراین، نیازی فوری به استفاده از سیستم های مختلف به اعضای تیم اجازه می دهد هر آن چه که همکاران آن ها انجام می دهند را با توجه به مکان های مختلف ببینند.
این روش به مدیران اجازه می دهد تا پیگیری بهتری در کار کارکنان داشته باشند تا باعث پیشرفت و توسعه شرکت شما باشد. همچنین کارمندان مسئولیت کارهای خود را بهتر بر عهده خواهند گرفت این استراتژی به کارکنان کمک می کند بهره وری بهتری نسبت به دیگران داشته باشند طبق گفته محققان بهره وری کارکنان در این روش به ۴۳ درصد می رسد.

 

استفاده از وسایل ارتباطی

عکسِ کارکنانی که به صورت حضوری کار می کنند، کارمندانی که از راه دور مشغول به کارند ممکن است برای پاسخ گویی به برخی سوالات در زمان مناسب به مشکل بربخورند، یا درباره بحث مسئله خاصی با مشتری به مشکلاتی دچار شوند و مسائل برای آن ها روشن نباشد، برای حل این مشکل یک راه حل ارتباطی با ضمانت بین آن ها و شرکت برقرار کنید.

بیش تر شرکت ها برای حل این مشکل از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. شبکه های اجتماعی ابزاری مناسب اند با این روش هر کدام از کارکنان از هر تیم می توانند جهت سوالات خود و دریافت پاسخ بهترین پاسخ را دریافت کنند.

برخی از مدیران نگران هستند که استفاده از این ابزار و شبکه ها راه های بهره وری را کاهش دهد. اما اگر راهکار های لازم را درست استفاده کنید. مطمئناً کارکنان درک می کنند کار آن ها باعث رقابت بین یک دیگر خواهد شد.

 

ابتدا خوب فکر کنید

طبیعی است بین این نوع از کارها رقابت وجود داشته باشد، اما خوشبختانه استراتژی های خوب و آزمایش شده ای وجود دارد، که باعث می شود به شیوه خوبی با این مشکلات برخورد کنیم.
سوال- اگر اینترنت قطع شد چه کاری انجام دهیم؟ پاسخ به این سوال واضح است اگر کارکنان اینترنت منزل شان قطع شد می توانند از اینترنت شبکه محلی استفاده کنند یا اگر دفتر کار نزدیک بود به دفتر مراجعه کنند. به جای نگرانی های استرس وار به راه های مختلف فکر کنید.

از مشکلات دیگری که در این کار وجود دارد عدم توجه کردن است که به راحتی می توانید آن را حل کنید، اگر از طریق ایمیل متوجه مسائلی نشدید از طریق اسکایپ مکالمه تصویری را امتحان کنید همچنین مکالمه های تلفنی می تواند به اندازه کافی شما را از هر لحاظ آگاه کند.

ما در عصری غیرطبیعی زندگی می کنیم، با کارهای متفاوتی که هر کدام حقوق بالایی دارند رشد ما در کار حدود ۲۲ درصد است. کسب و کارهایی که از تکنولوژی استفاده می کنند نیر تا سال ۲۰۲۰ حدود ۲۲ درصد رشد خواهند داشت. برای همین اگر کارمندان شما خواستند در منزل کار کنند سعی کنید آن ها را درک کنید تا رضایت تیم را جلب کرده و باعث توسعه شرکت شوید.

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar