معرفی ۱۰ برنامه ضروری برای رونق کسب و کار

۱۰ برنامه رایگان که باید برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید

امروز ۱۰ ابزار رایگان را به شما معرفی می کنیم که قطعاً یا با آنها سروکار دارید یا حداقل اسم آنها را شنیده اید. به توضیحات کلی درباره ی آنها اکتفا می کنیم در صورتی که به اطلاعات گسترده تری درباره ی آنها نیاز هست در قسمت نظرات، اعلام کنید تا خدمت شما عزیزان ارائه شود.

۱- Google Analytics

رونق کسب و کاربا کمک این ابزار می توانید حجم فروش و محبوبیت محصول را اندازه گیری کنید. همچنین به شما کمک می کند که بازدید کنندگان وبسایت را ببینید و آن ها را به سایت خود هدایت کنید. تمام این کار ها را برای شما به صورت رایگان انجام می دهد.

۲-  Ssuyt-  Hootsuite

این ابزار یک سیستم مدیریت برای سایت های اجتماعی ست ک قادر به همکاری با نهاد ها و سازمان ها و اجرای کمپین های تبلیغاتی در سراسر شبکه های اجتماعی از طریق یک بستر امن در وب است. به شما پیشنهاد می کنیم از طریق این رسانه اجتماعی کمپین های بازاربابی متفاوتی را راه اندازی کنید. و به شناسایی بخش های مصرف و افزایش تعداد مشتریان و ارسال بازار مورد هدف خود بپردازید.

۳- Squir

درست است که برای استفاده از این برنامه باید هزینه بپردازید؛ اما به شما کارت های رایگانی را مجانی هدیه می دهد. این برنامه تمام کارت های مخصوص برنامه های آیفون و اندروید را می خواند.

۴- Dropbox

یک سرویس رایگان است که به شما اجازه می دهد فایل هایی همچون عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید تا محتوای شما برای دیگران به نمایش گذاشته شود.

۵- Hackpad

این یک سایت برای تغییر محتواست. می توانید اسناد خود را به وسیله این برنامه ویرایش کنید و در یک صفحه نگهداری نمائید. می توانید از طریق این برنامه هویت نویسندگان را از طریق رنگ هایی که متعلق به نویسنده ی خاصی ست شناسایی کنید.

۶- Rock The Post

یک وبسایت برای طراحی کسب و کارهای کوچک است. این ابزار برای کارآفرینان که به تقویت روابط خود در شبکه های اجتماعی فکر می کنند مفید است.

۷- Evernote

به وسیله این برنامه می توانید افکار خود را ذخیره کنید. می توانید هر چیزی که دوست دارید یا می شنوید یا می بینید را در این برنامه ذخیره کنید. این برنامه برای این طراحی شده که مردم فعالیت های خود را برای برقراری ارتباط فراموش نکنند. و تمام ایده ها و تجربه های سابق خود را در حافظه این برنامه نگهداری کنند.

۸- Lockbox

این ابزار اطلاعات خصوصی شما را به شکل امن با همکاران، شرکا و مشتریان شما به اشتراک می گذارد. همچنین می توانید از طریق این برنامه با افراد از طریق ایمیل ارتباط داشته باشید.

۹- Instapaper

برای خواندن مطالبی که وقت خواندن آن را ندارید به شما کمک می کند. می توانید دکمه “بعداً می خوانم “را فشار دهید تا سر فرصت مناسبی ادامه مطلب را مطالعه کنید.

۱۰- Genius Scan

این ابزار می تواند از طریق تلفن، اسناد شما را اسکن کند تا شما از طریق ایمیل این اطلاعات را برای افراد دیگری ارسال کنید.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar