• اسفند ۹, ۱۳۹۸

مفاهیم برچسب های میوه و بازاریابی شرکت ها از طریق این برچسب ها

مفاهیم برچسب های میوه

مفاهیم برچسب های میوه با هم متفاوت هستند، آیا شما معنای کدها و برچسپ های روی میوه ها را می دانید؟ برخی از ما به این برچسپ ها اهمیت نمی دهیم و معتقدیم خواندن آن امری غیر ضروری ست. اما در واقع این برچسپ ها رمزی عددی دارند که “PLU” نامیده می شود. تاجران و کشاورزان این برچسپ ها را برای رساندن اطلاعاتی به مصرف کنندگان روی میوه ها و سبزیجات درج می کنند. پدیده فکر مهتر در این پست مهمترین رمز ها و کدهای درج شده روی میوه ها را برای مصرف کنندگان شرح می دهد امیدوارم مفید واقع گردد.

 

برچسپ های چهار عددی که اعداد اول با ۳ و ۴ شروع می شود (مفاهیم برچسب های میوه)

مفاهیم برچسب های میوه کد ۴

اگر برچسپ درج شده روی میوه و سبزیجاتی که خریداری می کنید چهار عددی باشد، به این معناست که این میوه ها و سبزیجات با بهترین ابزارهای تکنولوژی پیشرفته تولید و بسته بندی شده است. همچنین از بهترین کودهای ضد حشرات در کشاورزی بهره برده اند. برای سلامت خود و خانواده خود به برچسپ های روی میوه ها و سبزیجات توجه داشته باشید. حتی بازاریابان برای خرید و فروش محصولات و توزیع آن ها به فروشگاه های مواد غذایی باید به برچسپ ها توجه نمایند. مفاهیم برچسب های میوه کمک زیادی به بازاریابیان می کنند.

 

برچسپ هایی که پنج عددی هستند و رقم ابتدایی با ۸ شروع می شود

مفاهیم برچسب های میوه کد ۸

هنگامی که برچسپ روی میوه ها پنج عددی باشد و رقم اول آن ۸ باشد، نشان دهنده آن است که این محصولات به صورت وراثتی تولید و تهیه می شود و این تولید کننده به عنوان فردی موفق در آن صنعت به شمار می رود. همچنین این کد نشان دهنده قدرت و مقاومت میوه ها و سبزیجات در مقابل سرما، حشرات و سموم است. میانگین کدهای پنج عددی تولید کنندگانی هستند که تامین کنندگان بخش های عظیمی از مناطق بوده و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کنند نمونه این میوه ها خربزه، موز، انبه و آناناس می باشد. این میوه ها در برخی تولید کنندگان به صورت “وراثتی” کاشت می شوند. مفاهیم برچسب های میوه در امر صادرات و واردات بسیار مورد توجه می باشد.

 

برچسپ هایی که پنج عددی هستند و با عدد ۹ شروع می شوند

مفاهیم برچسب های میوه کد ۹

اگر برچسپ های پنج عددی روی میوه ها و سبزیجات با عدد ۹ شروع شده باشند. نشان دهنده آن است که تولید کننده میوه ها و سبزیجات را با استفاده از تکنیک های سنتی کشاورزی که از پدران خود به ارث برده اند تولید کرده اند، روش های سنتی بدون استفاده از مواد و کودهای شیمیایی و با کمک دست بدون استفاده از دستگاه کاشت و بر داشت می شدند. این میوه ها به عنوان بهترین و سالم ترین میوه ها به بازار ارائه می شوند.

 

اگر میوه ها برچسپ و کدی ندارند

مفاهیم برچسب های میوه بدون کد

بیشتر افرادی که با کد میوه ها و سبزیجات آشنایی دارند، در جستجوی میوه ها و سبزیجاتی اند که فاقد کد هستند. اما در واقع این کار نوعی خطر به شمار می رود، تمام میوه های وارد شده باید دارای کد باشند تا اطلاعات تولید را به مصرف کنندگان برسانند. برخی از صادر کنندگان یا واسطه ها برچسپ های حاوی کد روی میوه جات را برداشته و از برچسپ های معمولی روی میوه ها استفاده می کنند، اما این کار سودی برای مصرف کنندگان نخواهد داشت. و اطلاعاتی به مصرف کنندگان ارائه نمی دهد.

شاید بعد از خواندن این مقاله از این به بعد توجه بیشتری به مفاهیم برچسب های میوه داشته باشیم.

[تعداد: ۱۳    میانگین: ۳.۷/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar