• اسفند ۹, ۱۳۹۸

منحرف شدن مسیر هواپیما Turkish Airlines

منحرف شدن مسیر هواپیما Turkish Airlines

پلیس کانادا در فرودگاه هالیفاکس روی توئیتر گفت: هیچ مواد منفجره ای در پرواز هواپیمای Turkish Airlines پیدا نشد. او گفت جستجوی هواپیما و قسمت بار را به اتمام رسانده اند، و برنامه ریزی شده که ادامه ی پرواز به استانبول کمی بعد در روز یکشنبه انجام میشود.

خبرنگار CBC گفت: با این حال، هفت مسافر امتناع کردند که با هواپیمای تهدید شده با بمب سفر خود را دوباره آغاز کنند.

با توجه به مصاحبه ی خبرنگار CBC با پلیس کانادا مشخص شد هواپیما در ساعت ۱۰:۵۰ شنبه شب متوجه تهدید شد و در ساعت ۰۰:۵۳ بامداد یکشنبه در فرودگاه هالیفاکس، فرود آمد.

داستان اصلی:

هواپیما Turkish Airlines در مسیرش از نیویورک به استانبول در آسمان منحرف شد و پس از اینکه حدس زدند احتمال وجود بمب هست، روز یکشنبه در فرودگاه هالیفاکس، کانادا، به زمین نشست. پرواز با نام Turkish Airlines TYH2/TK2 بوده و نیروی امنیتی کانادا و آتش نشانی در فرودگاه آماده بررسی و خدمت رسانی به مسافران شدند.

منبع تهدید بمب اتمی هنوز ناشناخته است. امسال، این دومین پرواز خطوط هوایی Turkish Airlines است که به دلیل ترس از بمب از مسیر خود منحرف شده است.

پرواز مشخص شد با موتور دوقلوی A330-300 روز شنبه ساعت ۹ شب، فرودگاه بین المللی John F.Kennedy نیویورک را ترک کرد و زمانی که در ارتفاع ۳۵ هزار پایی به سمت استانبول مجبور شد دوباره به سمت فرودگاه JFK برود.

مقامات فرودگاه هالیفاکس اعلام کردند: خدمه ی پرواز و تمامی ۲۵۶ مسافر سالم هستند و پلیس در جستجوی هواپیما و توشه است.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar