• فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

مهارت های فردی که باید قبل از ۳۰ سالگی بهبود ببخشید

مهارت های فردی در سن و سال های مختلف متفاوت اند. فکر می کنید کدام مهارت های فردی باید تا سن سی سالگی باید در شما جای بگیرد؟ در این پست به بررسی مهارت های فردی لازم برای جوانان می پردازیم.

 

مهارت های فردی که باید قبل از 30 سالگی بهبود ببخشید

 

مهارت های فردی

اگر هنوز به سی سالگی نرسیده اید، فردی خوش شانس هستید، زیرا تجربه های فراوانی در انتظارتان است تا قبل از سی سالگی امتحان کنید. برخی از مردم معتقدند دوره بیست تا سی سالگی جوانان دوره ای دشوار است، زیرا در این سن و سال ماجراهای زیادی گریبان گیر جوانان می شود. آیا در این سن و سال قادر هستید زندگی خود را با روش صحیحی پیش ببرید؟در سن بیست سالگی می توانید به کشف شخصیت خود بپردازید، اما رسیدن به موفقیت و به دست آورده تجربه ها به مهارت های فردی شما بستگی دارد. برای این که بدانید در ارتباط اجتماعی فردی قدرتمند هستید یا خیر! چه استراتژی هایی اتخاذ می کنید؟ از همین الان خود را برای دریافت تجربیات سی سالگی خود آماده کنید. مهارت های فردی خود را قبل از ۳۰ سالگی بهبود ببخشید تا فرد مفیدی برای خود و دیگران باشید.

 

آموختن فقط برای مدرک گرفتن نیست

با صرف نظر از این که مدرک بهترین رشته از برترین دانشگاه شهر خود و یا دانشگاه جهان را دریافت نموده اید، اگر آن چه را که آموخته اید با کمک مهارت های خودتان هماهنگ نکنید، پس از درس خواندن دست بکشید، و به دنبال حرفه ای بروید که برای آینده کسب و کاری تان مفید باشد. روی خودتان سرمایه گذاری کنید تا مهارت های تان افزایش پیدا کند. هر دوره جدیدی که به مهارت های شما کمک نماید می تواند شما را در سن پایین برای رسیدن به موفقیت و دریافت کار مناسب یاری دهد.

 

پول مشکلات را حل نمی کند، زمان می گذرد شما وقت زیادی ندارید

مهم نیست خود را فقیر یا ثروتمند بدانید، در هر شرایطی فکر نکنید پول می تواند مشکلات شما را حل کند، پول فقط انتخاب های شما را گسترده تر خواهد کرد، و رفاه شما را افزایش می دهد اما آرامش و خوشبختی را برای شما به ارمغان نمی آورد. سن شما رو به افزایش بوده و هر کاری که می کنید در سال های آینده نتیجه خود را نمایان می سازد، در این سن باید تصمیم بگیرید چه کسی شریک زندگی تان خواهد شد؟ کسب و کارتان را چگونه پیش می برید؟ هر تصمیمی که در این سن و سال گرفته می شود در آینده تاثیر مثبت یا منفی می گذارد زمان شما تعیین می کند که همیشه برای هر کاری وقت نیست.

 

خود را درگیر نظر مردم نکنید، به سلامتی خود اهمیت دهید

همیشه به معیارها و اعتبار خود اتکا کنید، تصوری که می خواهید از خود به دیگران نشان دهید، از نظر سنجی مردم پراهمیت تر است. تعریف مردم از شما نباید باعث شود به نظرات شان اهمیت دهید. هر غذایی که می خورید، هر فعالیتی که انجام می دهید، و هر استرسی که به خودتان وارد می کنید سلامت آینده خودتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

زندگی طبق میل ما نمی گذرد، بخشیدن دیگران

بخشیدن فقط صفت انسان های مهربان نیست، بلکه انسان های بخشنده باهوش تر و دارای اعتماد به نفس بیش تری هستند. قبل از سی سالگی تاثیر دشمنی در مردم بیش تر بوده و احساسات مردم را تحت تاثیر قرار می دهد اجازه ندهید این احساسات شما را کنترل کنند همیشه با بخشیدن دیگران خود را انسانی بزرگ در چشم مردم جای بزنید. اگر برای زندگی آینده خود نقشه ای ندارید، باید هدفی برای خود تعیین نمایید هر بخش از زندگی ما به اهداف معینی نیاز دارد بدون هدف زندگی کردن مقصدی پوچ را حاصل می آورد. پس مهارت های فردی خود را قبل از ۳۰ سالگی بهبود ببخشید و به دوستان خود هم مطالعه ی این پست را پیشنهاد دهید. از طریق گزینه های اشتراک گذاری در انتهای صفحه با دوستان خود سهیم شوید.

[تعداد: 14   میانگین:  3.7/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar