موتور جستجوی Bing چه اهمیتی دارد ؟

cstland-bing (4)

به این دلایل شما باید برای وبسایت خود از موتور جستجوی Bing استفاده کنید

بسیاری از مقالاتی که شما در وبلاگ های سئو می بینید، کیفیت آمادگی وبسایت شما در گوگل را شرح می دهد، این امر طبیعی است همه ما می دانیم که گوگل مصدر اول ترافیک در اینترنت است، اما بینگ چی؟ آیا باید وبسایت های خود را برای بینگ هم آماده کنیم؟ یا ترافیکی که از این موتور جستجو استفاده می شود در مقایسه با گوگل بی اهمیت است؟

نکاتی درباره موتور جستجوی Bing برای شما آماده کردیم که برای شما توضیح می دهیم .

  • Bing مصدر مهمی برای ترافیک

درست است که گوگل در حجم ترافیک در رتبه اول بین موتورهای جستجو قرار دارد، اما بینگ هم در رتبع دوم است، و رتبه سوم را هم بینگ اشغال کرده است، اما آیا به این معنی است که شما فقط به موتور جستجویی که در رتبه اول است اهمیت دهید؟ چرا فقط به گوگل اهمیت می دهید با وجود اینکه می توانید هم از گوگل و هم بینگ استفاده کنید، این یک سیاست صحیح است که وبسایت شما با استفاده از دو موتور می تواند با سرعت بیشتری به موفقیت دست پیدا کند.

  • بینگ باعث گسترش مداوم

و نکته دیگر که باید به آن توجه کنید این است که حجم ترافیکی که بینگ ارائه می دهد بیشتر است، مثلا در ماه ژانویه ۲۰۱۶ سهم ترافیک آن ۲۱٫۳ درصد، و در ماه فوریه ۲۰۱۶ به ۲۱٫۴ درصد رسید، ارتفاع ۰٫۱ در عرض یک ماه این عددی نیست که آن را نادیده گرفت، نکته دوم این است که بینگ قراردادی شراکتی با یاهو امضا کرده است و نتیجه باعث شد که از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۶ در ماه فوریه سهم یاهو در بازار ۱۲٫۲ درصد افزایش پیدا کرد، و نکته آخر درباره بینگ این موتور با موتور جستجوی AOL قراردادی امضا کرد که سهم موتورAOL در سال ۲۰۱۶ به ۰٫۹ درصد افزایش پیدا کرد.

  • ابزارهای سرپرستان سایت ها در بینگ

همه ما به عنوان مدیران سایت ها از ابزارهای سرپرست سایت ها که گوگل آن ها را فراهم کرده استفاده می کنیم، اما آیا تا به حال فکر کردید که از ابزارهایی که بینگ برای سرپرستان فراهم آورده استفاده کنید؟ اگر آن ها را تجربه کردید می بینید که برتری هایی نسبت به ابزارهایی که گوگل طراحی کرده است دارد، می توانید از Monitor Site Security برای مراقبت از وبسایت خود در حالت های مضر برای وبسایت از این ابزار استفاده کنید، اما گوگل این ابزار را ندارد، این ابزارها و دیگر ابزارها را می توانید در موتور جستجوی بینگ پیدا کنید.

 

مطالب مرتبط:

موتورهای جستجو و نقش آن ها در بازاریابی کسب و کار

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar