• فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

موتورهای جستجو و دروغ هایی درباره وب سایت ها

موتورهای جستجو و دروغ هایی درباره وب سایت ها

 

موتورهای جستجو

موتورهای جستجو همانطور که می دانید نقش بسیار مهمی در موفقیت و جذب ترافیک بیش تر وب سایت تان دارند.

اگر به گوگل بروید و درباره متخصص موتورهای جستجو برای وب سایت اطلاعاتی را سرچ کنید هزاران نتیجه برایتان ظاهر شده و شما را شگفت زده خواهد کرد. دقیقا هر چیزی را درباره موتورهای جستجو سرچ نمایید پاسخ های بی شمار شما را در انتخاب مقاله های مورد نظر دچار مشکل می سازد. اطلاعات به اندازه ای فراوان هستند که برخی، آن ها را دروغی بیش نمی پندارند و دقیقا نمی دانند کدام پاسخ ها صحیح هستند. اگر نمی خواهید مانند برخی در دام دروغ های متخصصین سئو قرار بگیرید نکات بعدی این مقاله را دنبال کنید.

 

نگویید: ایجاد یک وب سایت و ثبت آن در موتورهای جستجو فایده ای ندارد!

اگر در منزل سیستم لوله کشی شما دچار مشکل شود؛ شما به سراغ متخصص لوله کشی می روید تا برای حل آن شما را راهنمایی کند. در صورت اصلاح سیستم لوله کشی شما از او تشکر می کنید و دستمزد او را تقدیم خواهید کرد. به هیچ عنوان فکر نمی کنید که کار او بی فایده بوده است! درست است؟

شرکت هایی که امید خود را برای آماده سازی سایت های خود از دست می دهند قطعاً نتوانسته اند حدود مشخصی برای توقعات نتایج سئو قرار دهند و فکر می کنند کارشان بی فایده بوده است.

نگویید: همه تخصص ها مانند هم هستند و من به سابقه شما در سئو نیاز ندارم!

با وجود بسیاری از نکات مشترک و متشابه برای بهتر شدن نتایج سئو در موتورهای جستجو نمی توانید خودتان همه کارها را بر عهده بگیرید. برخی از بخش ها نکات کلیدی دارند که شما قادر به شناسایی آن ها نیستید و به یک متخصص در سئو نیازمند هستید. کسی را برای این کار استخدام کنید که تمام نیازهای شما را در زمینه سئو دانسته و تجربیاتی را در اختیار داشته باشد.

 

مطلب پیشنهادی: متخصص سئو را کِی و چطور استخدام کنیم؟

 

هر چه روابط خارجی بیش تری به دست بیاورید وضعیت وب سایت بهتر می شود. قبلا شرکت ها برای بهتر شدن نتایج جستجو سعی می کردند روابط خارجی بیش تری داشته باشند اما کیفیت این روابط برای گوگل زیاد اهمیتی نداشت! امروز وضعیت فرق کرده و داشتن روابط خارجی برای همه وب سایت ها اهمیت فراوانی دارد.

مطلب پیشنهادی: یک شرکت معمولی واقعاً چقدر باید روی سئو تمرکز کند؟

 

نمی توانید به تنهایی وب سایت خود را بهبود ببخشید!

مطلب پیشنهادی: ۱۰ نکته جهت بهبود سئوی مطالب تان

بدون شک می توانید وب سایت خود را از هر لحاظ آماده کنید. مسئله به آن اندازه که فکر می کنید پیچیده نیست! اگر به تلاش خود با دقت ادامه دهید می توانید نتایج شگفت انگیزی به دست آورید. عوامل موثر در توسعه سئو را از طریق اینترنت برای وب سایت خود بیاموزید. برای آموختن مهارت ها به زمان نیاز دارید اگر زمان و صبر لازم را ندارید یک متخصص استخدام کرده و یا به اطلاع کارشناسان پدیده فکر مهتر برسانید تا شما را در بهبودی وضعیت وب سایت تان یاری کنند. از طریق این لینک می توانید در ارتباط باشید.

 

[تعداد: 9   میانگین:  4.4/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar