موفقیت در کارآفرینی به چه عاملی بستگی دارد؟

 عامل موفقیت در کارآفرینی

 عامل موفقیت در کارآفرینی چیست؟

خلق کارهای خاص و تبدیل افکار ذهن به واقعیت کار آسانی نیست اگر به دنبال این کار هستید می بینید افراد زیادی هستند که به این افکار و ایده ها ایمان دارند این کارها به عناصر مالی و انسانی متعهد نیاز دارد.
بسیاری از افکار موفق وجود داشته اند که بعد از عملی شدن پروژه ناموفق بوده اند! و چه افکار ساده ای بودند که به چه پروژه های بزرگی تبدیل شدند.

راز این تناقض ممکن است در یک چیز باشد و آن مدبر و مدیری است که تمام افکار و کارها را اداره و تنظیم می کند. پس، برای موفقیت یک پروژه باید فکری باز داشته باشید. همینطور می توانید از ذهن خود و مشورت دیگران کمک بگیرید. موفقیت شما بدین طریق حتمی ست.
پس باید روی کسانی تمرکز کنید که کار کردن را دوست داشته و مهارت انجام کاری را که به آنها سپرده اید داشته باشند و با اقتدار انجام دهند.
به قول هنری فویل اداره مانند یک عملیات متکامل است که فرد باید عناصر آن را تحت نظر بگیرد
این عناصر عبارتند از:


نقشه کشیدن: کاری که مدیر به وسیله آن می تواند برای اهداف خود برنامه ریزی کرده و دیگر کارمندان را مدیریت کند.

تنظیم: مشخص کردن وظایف هر کارمند! این گونه هر کسی از وظایف خود به خوبی آگاه است.

همچنین مشخص کردن ارتباط کارمندان با همدیگر و ارتباط با دیگر بخش ها تنظیم می شود.

استخدام: وظیفه این شخص مشخص کردن نیروی انسانی است که کسب و کار چه تعداد نیروی انسانی لازم دارد تا روی پروژه مورد نظر کار کند.

توجه: یکی از مهمترین عناصر است که مشخص می کند کسب و کار شما تا چه اندازه حرفه ای ست و اگر با بقیه قسمت ها هماهنگ باشد می تواند افراد را به سوی موفقیت هدایت کند.

رقابت: کاری که مراقبت از پروژه و عناصر آن را کنترل می کند. این مرحله، ۴ مرحله اول را کنترل کرده و سعی در شکست ناپذیر بودن پروژه دارد.


مقالات مرتبط:

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

    مطالب مرتبط

    3 نظر

    نظر بدهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *