• فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

موفقیت در کسب وکار با استفاده از ۴ تکنیک

موفقیت در کسب وکار و احساس خوشبختی در زندگی اهدافی ست که هر مردی در هر سن و سالی با هر سطح اجتماعی و شخصیت در جستجوی آن است. اما موانعی در زندگی وجود دارد که باعث نرسیدن به اهداف خواهد شد، به خصوص در جهانی که برای تک تک اهداف خود سختی های بسیاری زا متحمل شوید. همه دنبال موفقیت و خوشبختی هستند. اما آیا همه حاضر هستند سختی ها را تحمل کنند؟ اگر از دسته افرادی هستید که با تلاش به اهداف و موفقیت دست پیدا می کنید این ۴ راه را برای رسیدن به موفقیت دنبال کنید.

 

موفقیت در کسب وکار با استفاده از 4 تکنیک

 

موفقیت در کسب وکار

برای ارتباط با شبکه های اجتماعی تاریخ تعیین کنید

یکی از پیچیده ترین ابزارهایی که یک فرد کسب وکاری ممکن است گرفتار آن شود تکنولوژی است. با وجود این که تکنولوژی فواید فراوانی برای همه مردم به همراه دارد، اما می تواند پیچیدگی هایی را هم برای مردم ایجاد کند. شبکه هایی چون فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت و حتی ایمیل پیچیدگی هایی را دارند که در صورت استفاده نادرست می توانند نتیجه منفی را برای کسب و کارتان به همراه داشته باشند. قبل از شروع کسب وکار خود شبکه ها را دقیق چک کنید تا مطمئن باشید بهتر می توانید تبلیغات خود را ارائه دهید. اگر می خواهید در کسب وکار خود موفق شوید ساعت های مشخصی را برای استفاده از این شبکه ها در نظر بگیرید تا احساس خستگی نکرده و از قرار دادن پست های مختلف کار خود در این شبکه ها منصرف نشوید.

 

مطلب پیشنهادی: برنامه ریزی موفق برای کسب وکار موفق

 

مدیریت زمان

این روش راحت است، اما کاملاً کاربردی می باشد، زمان خود را در کسب وکار به بخش های متنوعی تقسیم کنید، به هر بخش ۲۵ دقیقه زمان اختصاص دهید و ۵ دقیقه را به استراحت بپردازید. سپس دوباره به فعالیت های کسب وکار خود ادامه دهید. تا پایان یک روز کاری این روش را پیش بگیرید. بسیاری از مردم فکر می کنند روش تقسیم زمان روش غیر موفقی بوده و هیچ کس آن را جدی نمی گیرد. اما کسانی که آن را امتحان کرده اند به مفید بودن روش تقسیم کار پی برده اند.

 

مطلب پیشنهادی: مدیریت زمان چگونه عمل می کند؟ (فایل صوتی)

 

طریقه ترتیب اولویت ها

طریقه ترتیب اولویت ها نزد مردم متفاوت است. اما همیشه در زندگی همه مردم یک کار مهم وجود دارد که فکر می کنند از همه چیز مهم تر بوده و باید به بهترین شکل آن را به پایان برسانند. ماموریت مهم شما شناختن آن کار مهم و بزرگ است تا آن را به بهترین شکل تکمیل کنید. به طور مثال اگر نویسنده هستید ممکن است مهم ترین اولویت کاری شما برای امروز نوشتن یک مقاله طولانی درباره موضوعی متفاوت باشد، و این اولویت برای شما حتی از پاسخ دادن به ایمیل های کسب و کارتان هم مهم تر باشد. برای همین در زندگی هر انسانی همیشه مهم ترین کار در اولویت قرار خواهد گرفت.

 

زمانی برای آرامش

متاسفانه در دنیای کنونی ما شلوغی و آرامش جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده و نمی دانیم کی و چگونه از صداهای خسته کننده و استرس آور دور باشیم. تمام این خستگی ها با توسعه تکنولوژی و پیشرفت شبکه های اجتماعی روز به روز بیش تر و محسوس تر شده است. در همه شبکه های اجتماعی شعارها و یا تبلیغات تازه ای رؤیت می شوند و ساعت های طولانی از زمان ما را می گیرد. به همین دلیل باید بدانید چه زمانی به استراحت نیاز دارید. رعایت همه ی این موارد موفقیت در کسب وکار را شامل می شود. روزی حدود ۱۵ دقیقه از تمام شلوغی ها دور بمانید و ذهن خود را از هر گونه صدایی دور نگه دارید. با میل کردن یه نوشیدنی در اتاقی زیبا از هر گونه استرس دور بمانید.

 

مطلب پیشنهادی: در ساعات استراحت کاری، چه کارهایی انجام دهیم؟

 

[تعداد: 7   میانگین:  3.3/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar