• اسفند ۱۰, ۱۳۹۸

نحوه نوشتن یک تیتر عالی

با ادامه ی مقاله گذشته درباره ی نوشتن تیتر عالی و عواملی که باید به هنگام نوشتن آنها درنظر بگیریم همراه هستیم. می توانید از لینک زیر به مطالعه ی آن بپردازید.

چطور می توانیم یک تیتر عالی بنویسیم ؟

نحوه نوشتن یک تیتر عالی

نحوه نوشتن یک تیتر عالی

– درباره ی نیت کاربر با دقت بیندیشید

اگر در ذهن خود برای تیتر تبلیغاتی که با قصد و خواسته ی کاربر همراه باشد جایی فراهم نکنید؛ فرصت های بی شماری را ممکن است از دست بدهید.
بسیاری از شرکت ها، تبلیغات کلیکی را راهی می دانند که باعث می شود ویژگی های محصولات خودشان با رشد بزمی مواجه شوند. این یک اشتباه است. به یاد داشته باشید که هیچ کس به شما یا محصولات تان اهمیتی نمی دهد – فقط این موضوع مهم است که آیا مشکل آنان را حل می کند یا خیر! البته مشخص کردن اینکه آنها چه مشکلاتی هستند به معنی فکر کردن درباره ی جستجویی ست که تبلیغات شما را در اولین مکان به نمایش بگذارد.

 

– همدردی کنید

به همان اندازه ای که شما می خواهید مشکلات آنان را حل کنید مردم هم می خواهند بدانند کسی هست که متوجه می شود چه چیزی برایشان در حال رخ دادن است. این همان چیزی ست که باعث می شود همدردی مانند یک تکنیک بسیار قدرتمند در بهترین تیترهای تبلیغات قرار داشته باشد.
با همدردی کردن با مشکلات مشتری تان بین خودتان یک باند را ایجاد می کنید که می تواند اعتماد را افزایش دهد یا حداقل نگاه شان را بدزدد.

 

– از یک زبان ساده استفاده کنید

صنعت بازاریابی دیجیتالی اصطلاحات تخصصی و شعارهای بیش تری را نسبت به بسیاری از ما که به آن اهمیت می دهیم دارد. من مطمئنم شما هم احتمالا از برخی واژگان خاص در صنعت خود استفاده می کنید. با این حال، این حرف ها بدین معنی نیست که تیترهای تبلیغات کلیکی خود را مملو از واژه های تخصصی و رایج کافی برای گیج کردن مخاطبان کنید!

شما باید در تیترهای خود از زبان ساده ک قابل فهم نیز باشد استفاده کنید. خواندن آن را ساده تر می کند و باعث می شود بیش تر کلیک بخورد.

 

– از روش های اجتماعی برای الهام گرفتن استفاده کنید

ببینید که مردم در رسانه های اجتماعی درباره ی صنعت شما چه می گویند – از همان ها برای تیترهای خود الهام بگیرید. به این منظور هشتگ ها کمک شایانی به شما می کنند. توییتر بخش What’s Trending  را هم به شما پیشنهاد می دهد تا به سرعت بتوانید موضوعات را شناسایی کنید.

cstland-ppc-ad-headlines-twitter-trends

 

– از محدودیت کاراکترها استفاده کنید

از کلمات و کاراکترهای غیرضروری استفاده نکنید. اما از اینکه از حداکثر مزایای کاراکترهای در دسترس استفاده کرده اید اطمینان یابید. تا جایی که می توانید به خوبی توصیف کنید. مطمئن شوید که شرح کلی تیترهای شما دقیقاً همان انتظاری را که کاربر با کلیک کردن روی آن دارد ارائه می دهد.

– درباره نگارش، حرکت گذاری و املای حساس باشید

برای تیتر نوشتن تبلیغات کلیکی ۲۵ کاراکتر دارید و این بدین معنی نیست که نیازی نباشد به املا و نگارش آنها توجه کنید. اشتباه تایپی و غلط املایی کسب و کار شما را احمق جلوه می دهد پس قبل از هر گونه انتشار باید به خوبی به ویرایش بپردازید.

– بر روی مزایاها تمرکز کنید

همانطور که در بالا گفتیم به نیت و قصد کاربر توجه کنید این نکته را هم به یاد داشته باشید که مردم می خواهند بدانند در محصول و خدمات شما چه چیزی هست که به درد آنها می خورد؟ متخصصان فروش همیشه یک سوال را در ذهن شان قرار داده اند: “برای من چه سودی دارد؟” به هنگام صحبت کردن و حتی نوشتن تیترها همواره این سوال را مدنظر خود قرار دهید. در برابر این حس که در تیتر خود بگویید چقدر جذاب هستید مقاومت کنید و بجای آن بر روی این موضوع تمرکز کنید که خدمات و محصولات شما تا چه اندازه و چگونه باعث زندگی بهتر مشتریان می شوند.

[تعداد: ۵    میانگین: ۴/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar