• فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

نقش بیلبوردهای قدیمی در تبلیغات

نقش بیلبوردهای قدیمی در تبلیغات

 

نقش بیلبوردهای قدیمی در تبلیغات

 

نقش بیلبوردهای قدیمی در تبلیغات چیست؟

چگونه از بیلبوردهای قدیمی برای تبلیغات استفاده می کنید؟ چرا بیلبوردهای قدیمی هنوز هم مورد توجه برخی بازاریابان هستند؟

ممکن است تا به حال دیده باشید که برخی به جای تبلیغات دیجیتال یا استفاده از محتوایی چون مقاله، بیلبوردهای قدیمی را به کار می گیرند. حتی برخی از شرکت ها که برند های بزرگی در اختیار دارند در شهرهای کوچک تر بیلبوردها را برای تبلیغات به کار می برند. شاید بخاطر قیمت پایین کاغذهایی که روی بیلبوردها قرار می دهند باشد که دسترسی به آن آسوده است و کاربرد فراوان تری هم دارد.

 

انحصاری بودن

ممکن است برخی تبلیغات دیجیتال را قبول نداشته و نگاه بدی به آن داشته باشند. در واقع اشتراک گذاری تبلیغات در فضای مجازی و روبرو شدن مردم با انواع برند خرید را برایشان سخت کرده و دچار استرس می کند. زیرا نمی دانند کدام برند کیفیت بهتری دارد. تبلیغات دیجیتال باعث به هم ریختن تمرکز بسیاری از مردم شده و از ده تبلیغی که بازاریاب ارائه می دهد ممکن است فقط دو عدد از آن دیده شوند. اما آیا این کار باعث رواج نام تجاری شما می شود؟ در مقابل، تبلیغات کاغذی روی بیلبوردها سریع و دست به دست فروخته می شوند و به صورت پلت فرم به صورت یک پیام اصلی به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

استطاعت مالی شرکت ها

در حالی که تکنولوژی روز به روز در حال توسعه است اما به نمایش گذاشتن تبلیغات در مسیرهای مختلف برای برخی شرکت ها امکان پذیر نیست و به سرمایه های خاصی نیاز دارد، تبلیغات بیلبوردهای الکترونیکی سرمایه هایی چون حق بیمه، یا مالیات های خاص درون شهری را می طلبد که برخی قادر به پرداخت نیستند. برای همین به چسباندن کاغذها روی بیلبوردها که هزینه کم تری را برای آن ها در بردارد قانع می شوند. می توان سرمایه بیلبوردهای قدیمی را گزاره ای تعریف شده نامید زیرا هزینه های آن پیش بینی شده اند پس با بودجه کم می توانید از تبلیغات بیلبوردهای قدیمی استفاده کنید.

 

دسترسی راحت

کاغذ بیلبوردهای قدیمی در صورت خراب یا پاره شدن راحت در دسترس بوده و مقرون به صرفه است. در کشور انگلستان شرکت ها با استفاده از چنین بیلبوردهایی بازدهی بالایی را برای خود به دست می آورند. تعمیر و نگهداری کاغذهای مخصوص و نصب آن ها را هر فردی می تواند انجام دهد و نیاز به شخص متخصص ندارد. بسیاری از موسسه های نوظهور برای تنوع کار خود چنین بیلبوردهایی را استفاده می کنند اگر برای کسب و کار خود وسواس بسیاری دارید می توانید همراه استفاده از بازاریابی دیجیتال در شبکه های اجتماعی از بیلبوردهای سنتی هم استفاده کنید.

 

[تعداد: 7   میانگین:  5/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar