• اسفند ۹, ۱۳۹۸

نقش تلویزیون و سایر رسانه ها

 

نقش تلویزیون و سایر رسانه ها

 

تلویزیون هنوز هم جایی ست که افراد مسن (قدیمی) اخبار را دنبال می کنند

طبق یکی از مراکز تحقیقاتی pew قریب به ۶۰ درصد از آمریکایی ها بیان کرده اند که اخبار را بیش از هر رسانه ی دیگری از طریق Idiot box دنبال می کنند.
جستجوها اگر اینترنتی باشند در کمتر از ۳۸ ثانیه در دسترس شماست.  ۲۵ درصد از مردم از طریق رادیو و ۲۰ درصد از طریق روزنامه ها (چاپی) اخبار را دنبال می کنند.
در این میان، در بین جمعیت های مسن، تلویزیون از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آمریکایی های ۵۰ ساله و یا بالاتر، هنوز هم به تلویزیون علاقه مندند و افراد بالای ۶۰ سال تمایل بیش تری به استفاده از روزنامه ها دارند.
در تصویر زیر می بینیم که برای افراد ۳۹-۴۰ ساله رقابت شدیدی بین دنیای دیجیتال و تلویزیون ایجاد شده است. افراد با سنین کمتر نیز به استفاده از وسایل دیجیتالی برای اخبار و علایق شان می پردازند.

نقش تلویزیون و سایر رسانه ها

شاید گمان کنیم که این آمار و ارقام ویژه ی همان جمعیتی ست که بر روی آن آزمایش و بررسی صورت گرفته اما در خصوص روابط سنی به ما کمک شایانی کرده و با کشف ابزار مورد استفاده ی آنها  می توانیم تبلیغات و بازاریابی محصول  و خدمات خود را از طریق این ابزار به اطلاع شان برسانیم.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar