نقش لینکدین در بازاریابی محصولات شرکت ها چیست؟

نقش لینکدین در بازاریابی برای کارآفرینانی که تازه کسب و کار خود را شروع کرده اند چگونه چگونه عمل می کند؟ ممکن است”Linkedin” مانند فیس بوک و توییتر مشهور نباشد، اما اگر در بخش( “B2B” فروش خدمات و محصولات شرکت های دیگر) فعالیت دارید می تواند ابزاری مفید برای بازایابی به شمار رود. با پدیده فکر مهتر همراه باشید به برسی نقش لینکدین در بازاریابی بپردازیم.

نقش لینکدین در بازاریابی

نقش لینکدین در بازاریابی

نقش لینکدین در بازاریابی برای کسب و کارهای تجاری موفقیت آمیز به شمار می رود، در این شبکه حدود ۳۰۰۰ کارشناس و کارآفرین موفق حضور دارند و کسب و کار خود را به اشتراک مخاطبان خود قرار می دهند، و یک ابزار قوی و فعال برای بازاریابی محصولات/خدمات شرکت ها به شمار می رود.

ساخت حساب کاربری شخصی و حرفه ای

یکی از بدترین شرایطی که یک کارآفرین می تواند در شبکه های اجتماعی به وجود بیاورد این است که حساب کاربری خود را بسازد و آن را بدون استفاده رها کند. برای پروفایل های کسب و کار خود از پست های شخصی استفاده نکنید، پست های شما باید مربوط به پروژه های کسب و کار باشد تا مشتریان، و کارکنان جذب تجربیات کسب و کاری تان گردند. دیگران را با تمرکز جذب خود کنید، (با مهارت های خود) به طور مثال با استفاده از تجربیات خود استراتژی های توسعه کسب و کار را در اختیار همکاران قرار دهید. از همکاران خود نیز بخواهد تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارند.

صفحه شرکت خود را در لینکدین گسترش دهید

اگر حساب شخصی خود را به روش صحیحی تکمیل کردید، می توانید روی صفحه شرکت در لینکدین تمرکز داشته باشید. اطمینان حاصل کنید می توانید تبلیغات خود را در لینکداین به روش صحیحی به اشتراک بگذارید، اما اگر شما حساب کسب و کار شرکت را راه اندازی نکرده اید، و با مشکلاتی در به اشتراک گذاشتن مطالب مواجه شدید، لینکدین به عنوان راهنمایی پیام هایی را برای شما ارسال می کند. با اعلام موافقت شما برای راهنمایی های ارسالی درباره شرکت مواردی که لازم به اشتراک گذاری است را منتشر کنید. قرار دادن محصولات و خدمات در این شبکه ها بسیار مهم است، تمام پیام هایی که از سوی افراد و شرکت ها برای تان ارسال می سود را پاسخ دهید. از ابزاری به نام “Buffer” که به انتشار تبلیغات شما کمک می کند بهره ببرید و در زمان مناسب مطالب را انتشار دهید.

ایجاد گروه در لینکدین

ایجاد گروه در لینکدین می تواند درباره هر موضوعی که شما بخواهید باشد، برای ایجاد گروه از دیدگاه یه مسئله مهم بنگرید، مانند گروه تبادل نظر، تبادل تجربیات و … مطالب شرکت باید باعث ایجاد فرصت هایی برای گفتگو شود، تا اطلاعات بهتر قابل تبادل شوند. طبق بخشی که در آن فعالیت دارید سوالات خود را بپرسید. به طور مثال گروهی بسازید با نام “Boagworld” و درباره مشکلات و چالش هایی که مردم هنگام ساختن وب سایت با آن مواجه اند گفتگو کنید.

پتانسیل عظیم و پنهان

فعالیت با شبکه لینکدین کار آسوده ای نیست، اما ابزار بسیار مفید و قابل اهمیتی به شمار می رود، می توانید از متخصصان شرکت پدیده فکر مهتر برای توسعه فروش محصولات خود و ساختن قواعدی جدید برای برند خود استفاده کنید. استفاده از لینکداین فقط مختص تبلیغات نبوده، می توانید برای استخدام کارکنان خود از این شبکه بهره مند شوید. با دانستن این اطلاعات دیگر از خود نمی پرسید که چگونه از لینکدین برای بازاریابی استفاده کنیم؟ با مدیریت صحیح به بهترین نتیجه دست پیدا نمایید.
نقش لینکدین در بازاریابی کسب و کار شما چگونه است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[تعداد: ۷    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar