نقل قول هایی شگفت انگیز از رهبران رویایی که همه چیز را تغییر دادند

نقل قول هایی شگفت انگیز از رهبران

 

نقل قول هایی شگفت انگیز از رهبران

الون ماسک نهایت تلاشش را برای حفظ نژاد بشر انجام می دهد. Sergey Brin پیش بینی می کند که گوگل، سومین نیمه ی مغز ما را تشکیل دهد. آریانا هافینگتون هم در حال تلاش است تا کاری کند که مردم ضمن حفاظت از خودشان مراقب کسب و کارشان نیز باشند.

رهبران رؤیایی مثل نمونه هایی که ذکر شد به شما هم الهام می بخشند تا جایی که می توانید بهتر باشید و کارهای بهتری انجام دهید. هر چقدر هم نسبت به آینده ناامید باشید آنها نویدِ آینده ای روشن تر می دهند. موفقیت آنها به ما نشان می دهد که اگر رویای بزرگی در خود پرورش داده و سخت کار کردن را پیشه ی خود قرار دهید می توانید تفاوت ایجاد کنید.

نیازی به گفتن نیست که این تاثیرگذاران مهم، چیزهایی را درباره ی رؤیا پردازی، انجام دادن و ارتقا دادن آن می دانند. برای اینکه انگیزه هایی را به شما خواننده ی عزیز و رؤیاهای منحصربفرد کارآفرینی تان بدهیم در این پست نقل قول هایی از رهبران کسب و کاری که همه چیز را تغییر داده اند گنجانده ایم. امیدوارم موردتوجه شما قرار بگیرد.

 

موسس Spacex و شریک Tesla

cstland-elon-mask

“اگر چیزی به اندازه ی کافی مهم هست، حتی اگر شانس هم در مقابل تان قرار گرفت باز هم باید انجام دهید”

هدایت بشر به سیاره مریخ و دورشدن از زمین، یک شاهکار دلهره آور است. اما الون ماسک، با وجود وظایف چالش برانگیزی که قبل از آن دارد، اجازه نمی دهد که رخ دادن این رؤیا در همین زندگانی که دارد از ذهنش خارج شود. این یک درس ساده است: هر چیزی را که برای رسیدن به آن تلاش می کنید، چه در این جهان باشد چه نباشد، به خودتان اجازه ندهید که بخاطر شانس از انجام دادنش منصرف شوید. شجاعانه حرکت کنید.

اپرا وینفری، موسس Harpo Productions

cstland-oprah-winfrey

“کلید اصلی برای درک یک رؤیا، تمرکز روی موفقیت نیست! تمرکز روی مفهوم آن است. سپس – هر اقدام و پیروزی های کوچک در طول مسیر معانی وسیع تری به خود خواهد گرفت.”

اپرا وینفری، با -از ژنده پوشی تا ثروت – مشهور است. او به سختی کسب کردن را از وقتی که کار در مزرعه ی مادربزرگش – در می سی سی پی- را آغاز کرد تا امروز که به بیلیونر غول رسانه ای تبدیل شده به خوبی یاد دارد. مرحله به مرحله، دستاوردهای او به سمت موفقیت بیش تر می شود و سود سهام او به طریقی پرداخت می شد که هرگز تصور نمی کرد!

ریچارد برنسون، موسس Virgin Group

cstland-richard-branson

 

“مهم این است که اگر ایده ی کسب و کاری را در ذهن دارید، همانطور که بارها گفتم: فقط آن را انجام دهید.  شاید احساس سقوط کنید. اما دائماً خودتان را بردارید و ادامه دهید تا بالاخره به موفقیت برسید.”

ریچارد برنسون برای بسیاری از ما که به دنبال ماجراجویی ها هستیم ناآشنا نیست. االبته او با شکست هایش هم چندان غریبه نیست! همه ی کسب و کارهایی که ریچارد راه اندازی کرد با موفقیت روبرو نشدند! اگر به هنگام رویارویی با شکست هایش نمی گفت: ” ادامه دهید تا بالاخره به موفقیت برسید” فکر می کنید هم اکنون جایگاهش کجا بود؟

آریانا هافینگتون، موسس هافینگتون پست

cstland-huffington

“خودسری، بخاطر فقدان ترس نیست! بلکه، تسلط بر ترس است. یعنی یک بار دیگر پس از اینکه به زمین افتادی، بلند شو.”

آریانا هافینگتون، بخاطر کارهایش خواب را از خود دریغ کرده بود و با عواقب ناگوار آن هم روبرو شد. به همین جهت خواب را از عوامل مهم برای سلامتی فردی می داند و سعی دارد تا عنوان کند که: ضمن مراقب از کسب و کار، نگران سلامتی خودتان هم باشید. از ۸ سوال خواب شبانه را برای بهره وری بیش تر و داشتن زندگی شاد پیشنهاد می دهد.

ایندرا نوی، مدیر Pepsico

cstland-indra-nooyi

 

“اینکه “مدیر” هستید، دلیل بر ساکن شدن شما نیست! شما همواره باید در جهت افزایش یادگیری خود برآیید.”

ایندرا، ارزش فروتن ماندن را دریافته است. حتی پس از اینکه در بالاترین رتبه قرار گرفته اید. او با توجه به اینکه در مقام رهبری در یکی از پروفروش ترین شرکت های غذایی قرار گرفته، اما ادعایی ندارد.

 

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۹/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
محمدجواد
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمدجواد
مهمان
محمدجواد

ممنون
خوب بود