نقل قول هایی از Arianna Huffington

نقل قول هایی از Arianna Huffington

 

 

نقل قول هایی از Arianna Huffington

استقامت Arianna به او کمک کرد تا یکی از قدرتمندترین زنان فوربس به شما بیاید. حتی در راه اندازی Huffibgton Post – وب سایتی که امروز یکی از محبوب ترین وب های اینترنتی ست- کمک کرده و حتی باعث شد تا جایزه ی Pulitzer را از نیز از آن خودش سازد.

هافینگتون ۶۶ ساله شد و به عنوان تولد وی، تصمیم گرفتیم تا به گردآوری نظرات و بازخوردهای او نسبت به باانگیزه بودن و داشتن زندگی بهتر بپردازیم.
این پست را مطالعه کنید و در پایان از خود بپرسید: در زندگی امروز، چطور می توانم یک آدم نترس باشم؟ شما عزیزان همواره می توانید نظرات خود را در انتهای هر پست با ما در میان بگذارید.

– زندگی در لحظه
من به گذشته نگاه نمی کنم. به آینده هم نگاه نمی کنم. همیشه سعی می کنم تا در همین لحظه همینجا باشم.

– رفتار با دیگران
با مردم مثل یک خانواده رفتار کنید. در این حالت خواهید دید که آنها هم با شما صادق بوده و هر چیزی که دارند را تقدیم تان می کنند.

– شکست
ما باید قبول کنیم که همیشه قادر نیستیم تصمیمات درستی بگیریم. درک کردن اینکه “شکست، متضاد موفقیت نیست!”  یک بخش از موفقیت است.

– سلامت شخصی
اگر از ذهن حود مراقبت کنید، از دنیایی که در آن زندگی می کنید مراقبت کرده اید.

– نترس بودن
نترسیدن مثل یک ماهیچه ست. از زندگی خودم آموخته ام که هرچه بیش تر از او استفاده کنم طبیعی تر شده و بهتر می تواند در مقابل ترس هایم ایستادگی کند. باعث می شود تا ترس ها بر من غلبه نکنند. – درست مثل ماهیچه

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar