نقل قول های انگیزشی درباره بازاریابی محتوا

نقل قول های انگیزشی درباره بازاریابی محتوا

 

نقل قول های انگیزشی

 

تاکنون نقل قول های انگیزشی در خصوص موفقیت، کسب و کار، درس های کارآفرینی بسیاری در وب سایت فعلی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در این مقاله، نقل قول های انگیزشی در خصوص بازاریابی محتوا را مطالعه می کنیم که از زبان اشخاص مشهور و معتبر نقل شده اند.این مطلب را هم با ما همراه باشید.

گرچه کمپین های مرتبط با بازاریابی محتوا جالب و هیجان انگیزند اما همراه کردن آنها با تم ها و ایده های تازه، کاری دشوار است.

طبق آمارهای موسسه بازاریابی محتوا ۶۵% از بازاریابان در زمان تولید محتوا نمی دانند چه محتوایی موثر است و در این خصوص به مشکل برمی خورند! با کمک استراتژی ها و حتی با ایجاد یک کمپین به روش طوفان مغزی (که ساده است) باز هم بیرون آمدن از این شرایط به روشی خلاقانه کمی دشوار به نظر می رسد. خواندن افکار صاحبان صنایع می تواند الهام بخش بازاریابانی باشد که نیاز دارند دوباره وارد بازی شوند.

Ann Handley : ” زمانی که شما در حال بازاریابی برای تمام مخاطبان و یا قشری از مخاطبان هدف خود هستید؛ یعنی همچنان با یک انسان در حال صحبت کردن در زمان مشخص می باشید. کمتر نگرانِ این موضوع باشید که “حتما باید حرفه ای به نظر برسید”  و بیش تر نگران ایجاد محتوایی قابل توجه باشید که دیگران بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.”
Ann همچنین خاطر نشان می کند که ممکن است تمرکز بر روی مخاطبان زیاد آسان باشد اما محتوا در واقع برای استفاده یک فرد در یک زمان است. تمرکز بر روی افراد برای رساندن پیام مورد نظر فرصتی را مهیا می کند تا از لحن محاوره ای استفاده کنید و محتوایی مرتبط را ایجاد نمایید.
Simon Sinek: ” مردم کارهایی که شما انجام می دهید را خرید نمی کنند، آنها “چراییِ انجام دادن کارتان” را می خرند.” – یعنی چرا شما این کار را انجام می دهید.
این گفته مشخص می کند چرا اشتیاق می تواند برانگیزاننده باشد. برندها نباید داستان هایی را که در فراسوی کسب و کارشان قرار دارد را نادیده بگیرند. چون این ها محتوای ارزشمندی هستند که کنجکاوی مردم را پدید می آورند.
Karen Lamb: ” سال دیگر همین موقع آرزو می کنید کاش همین الان شروع کرده بودید.
نصیحت کارن به ما این است که امروز از چالش ها استقبال کنید تا فردا و در آینده از افسوس خوردن پیشگیری نمایید. وقتی صحبت چالش ها و کمپین ها به میان می آید بازاریابانی که زودتر اقدام به جمع کردن داده ها و ایده های حاصل از طوفان مغزی کرده اند نسبت به آنهایی که دیرتر شروع کرده اند هنگام امتحان ایده های جدید در جایگاه بهتری قرار می گیرند.
جف بزوس: “اگر مشتریان شما ناراضی باشند در دنیای واقعی ممکن است به شش نفر از دوستان خود بگویند. اگر مشتریان مجازی شما ناراضی باشند ممکن است به ۶۰۰ نفر درباره شما بگویند.
به گفته جف بزوس -مدیر اجرایی آمازون- شما هرگز نباید قدرت محتوا را دست کم بگیرید. صرف وقت و زمان و ایجاد محتوای عالی راهی مطمئن برای رسیدن به پاداش های مثبت و بزرگ است.
Kristina Halvorson: “کیفیت و مطالب مرتبط را نمی توان با یک الگوریتم نشان داد. نمی توانید عضو آن شوید. شما به افراد واقعی نیاز دارید تا آن را برایتان ایجاد کنند یا گزینش نمایند. ”
تجزیه و تحلیل و تحقیقات، جایگاه خود را دارند ولی فقط افراد واقعی هستند که محتوا را ایجاد می کنند، بهبود می دهند و به اشتراک می گذارند. کریستینا به بازاریابان یادآوری می کند : در حالیکه داده ها در یک استراتژی کلی اعمال می شوند باید هر کدام را جداگانه درنظر داشته باشند.
Tomas Kellner: ” ما عاشق ایمیل هستیم. مانند مدرسه قدیمی به نظر می رسد اما اشتراک ایمیل واقعا مانند وصل شدن به مخاطبان از طریق لینک سیمی است.”
بازاریابی ایمیلی قطعا جایی نمی رود. مشتریان با ثبت اشتراک ایمیل این تصور را دارند که آن برند بطور پیوسته چیزی برای ارائه دارد بنابراین بازاریابان باید با دادن محتوای مورد نظر مخاطبان به نوعی از آنها تشکر کنند.
Robert Simon: ” چشم انداز یک خرید آگاهانه تر با محتوا شکل می گیرد.”
این نقل قول از سیمون به اهمیت تدوین محتوایی اشاره می کند که اصطلاحا به نقاط درد خریدار می گویند. به استناد رسیده است که خریداران آنلاین قبل از خرید تحقیق می کنند. شما با محتوای مناسب به آنها پاداش می دهید به اینصورت که محتوا دارای اطلاعاتی است که به خریدار کمک می کند تصمیم مناسب را بگیرد و همچنان برای خرید به شما مراجعه کند.
Rand Fishkin: “بازاریابان بزرگ همدلی بسیاری برای مخاطبان خود دارند. آنها خودشان را به جای مشتری می گذارند، به جای آنها زندگی می کنند، به جایی می روند که آنها می روند و به جای آنها پاسخ می دهند. این همدلی با محتوای ایجاد شده برای مخاطبان شکل می گیرد. ”
ارتباطات عاطفی بیش از آن قدرتمند هستند که نادیده گرفته شوند. بهترین بازاریابان خود را به جای مخاطب قرار می دهند و بر اساس آن برایش پیام ارسال می کنند. داستانهایی می گویند که عمیقاً وفاداری و تصویر ارتباطی خوبی از برند ایجاد می کند.
Brian Solis: ” برای بیرون آمدن از تورم، ما فقط باید بگوییم چه چیزی مهم است! -بطور خلاصه و با توجه و اهمیت به مخاطب-.”
ایجاز و اختصار می تواند به سرعت به قلب مخاطب برسد و به سرعت به پیش رود. بریان با یادآوری این ایده تاکید می کند که به مخاطبان خود محتوایی بدهید که آنها “می خواهند” و این محتوا را از مستقیم ترین راه ممکن به مخاطب انتقال دهید اما به آن توجه و فکر نیز اضافه کنید.
Amanda Maksymiw: “ بازاریابی تاثیرگذار در هسته خود قصد دارد روابط واقعی با شما شکل دهد تا بیش ترین تاثیر بازار را بر مخاطب بگذارد. ”
این گفته آماندا این تصور را روشن می کند که تاثیرگذاران زمانی را برای بهبود روابط داشته باشند و اعتماد مخاطب را جلب کنند. وقتی آنها صادقانه به آن برسند و جرقه مکالمات را با مخاطب هدف خود بزنند آنوقت است که برندها به آنچه می خواهند می رسند.

 

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar