نوآوری در محصولات : برای مقابله با کالاهای چینی ، به نوآوری در محصولات خود بپردازید

پس از دیدن محصولات بازار چین در کشور و در نظر گرفتن بسیاری از تجار و رقبا برای وارد کردن کالا از چین با قیمت ارزان، شرکت ها باید به فکر نوآوری برای محصولات خود باشند. منظورمان این است که کارهای متفاوت انجام دهند. به جای تغییر سیاست های فروش، توزیع و انتشار باید روی نوآوری در محصولات تمرکز کنید. و محصولی منحصر به فرد برای مصرف کنندگان به وجود آورید.
شرکت های موفق زیادی وجود داشته اند که با ورود کالاهای چینی به بازار این شرکت ها، فروش بالای خود را از دست داده اند. با مشاوره با افراد متخصص به رقابت با این محصولات بپردازید. البته بخش خدمات مشاوره ی پدیده فکر مهتر را نیز فراموش نکنید 😉
برای اینکه شرکت ها بدانند چگونه در مقابل این عمل بایستند ۴ مورد از نوآوری های متخصصان را در این پست برای تان توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.


 

نوآوری در محصولات  مقابله با کالاهای چینی
نوآوری در محصولات : برای مقابله با کالاهای چینی، به نوآوری در محصولات خود بپردازید

 

۱- رهایی از بازار چینی با سرمایه گذاری در کیفیت

افزایش کیفیت محصول شما مقیاسی است برای نجات محصول تان از کالاهای چینی! سرمایه گذاری خوب برای ایجاد محصولات با کیفیت می تواند یکی از رمز موفقیت شما باشد. این کار به نوبه خود می تواند باعث گسترش مخاطبان شما شود اما نکته ای که باید ذکر کنیم این است که اگر محصولات تان خوب و باکیفیت باشد مردم دوباره نزد شما باز خواهند گشت.

۲- رهایی از بازار چینی از طریق افزایش ارزش کالا

افزودن ارزش به لوگوی محصول، امری ضروری و متمایز در بازاریابی ست. کارشناسان معتقدند که سرمایه گذاری در شرکت ها باعث می شود تولیدکنندگان داخلی با نوآوری بتوانند به بهترین شکل با کالاهای چینی رقابت کنند.

۳- رهایی از بازار چینی از طریق بهترین پاسخ

مراقبت از مشتری مهم ترین عامل موفقیت است. مطالعات نشان می دهد مشتریانی که از خدمات استفاده می کنند و از سوی شرکت پشتیبانی می شوند به شرکت وفادارترند؛ بنابراین باید به این ارزش ها توجه کنید.

۴- رهایی از بازار چینی از طریق عدم ترس

کارآفرین، محصولات خود را تولید و عرضه می کند و نباید از چیزی بترسد! هنگامی که درباره ی کیفیت محصولات و آموزش کارکنان صحبت می کنیم همه این امور به سرمایه گذاری باز می گردد. شرکت هایی که از سرمایه گذاری می ترسند نمی توانند موفق باشند و رشد کنند!


 

نترسید و برنده باشید

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar