• اسفند ۱, ۱۳۹۸

نکاتی برای تداوم سازمان های غیردولتی

تداوم سازمان های غیردولتی

 

تداوم سازمان های غیردولتی

بیش تر سازمان های غیر دولتی برای سرمایه گذاران خود سودی به ارمغان نمی آورند. کل درآمد این شرکت ها از کمک های مالی، حق اهدای عضو و دیگر خدمات جمع آوری می شود. دنبال معیارهایی که کارآفرینان موفق آن را دنبال می کنند؛ باشید تا شما هم در کسب و کار خود توسعه یابید. به خطرات، ایده ها، آموزش های خاص و نظرات کارآفرینان موفق اهمیت دهید تا در استراتژی کاری خود برنده شوید.
معیارهای اساسی که در توسعه سازمان ها موثر است را برای شما توضیح می دهیم. امید است که موردتوجه قرار گیرد.

 

سازمان غیردولتی یک شرکت است

بر این اساس، این سازمان ها را طبق این حقیقت “که این سازمان یک شرکت هستند” مدیریت کنید. سازمان شما شامل هزینه ها، خدمات به کارکنان، حقوق کارمندان بازنشسته و بسیاری از سرمایه هاست که برای تداوم شرکت خرج می شود؛ پایبند خواهد بود. مدیریت موسسه یا سازمانی که سودی کسب نمی کند یا سود کمی دریافت کرده مدیریتی سخت دارد روشن است که چنین سازمان هایی به چشم انداز واضحی نیازمندند تا معیارهایی که می توانند پیشرفت کنند را کنترل و باعث توسعه آن ها باشد. همچنین گزارش های دوره ای را برای شرکت خود فراموش نکنید.

فعالیت کارکردهای اساسی

فعالیت کارکرد های اساسی به معنای مدیریت عاقلانه منابع غیردولتی سازمان است.
از روش تعیین و استخدام کارکنان گرفته تا حقوق دادن و امضای قرارداد ها را به شیوه صحیحی مدیریت کرده و نظارت داشته باشید طبق سود و ضرر شرکت هر ماه نتیجه کسب و کار خود را کنترل کنید تا از واردات و صادرات شرکت مطلع شوید. حتی اگر سود شرکت کم باشد آن را نادیده نگیرید. قسمتی از سود هر ماه را پس انداز کنید تا برای تداوم کار خود از آن بهره ببرید.

 

مشتریان برای شرکت سود به ارمغان می آورند

در جستجوی مشتری باشید. آن ها را جذب کرده و برایشان محافظ خوبی شوید. سود شرکت را مشتریان فراهم خواهند کرد سازمان های دیگر هم صنف نیز سعی می کنند مشتریان شما را جذب کنند، به شیوه ای رفتار کنید تا آن ها را از دست ندهید. از استراتژی فعالی برای محافظت از مشتریان بهره ببرید. شبکه های اجتماعی برای این کار کمک خوبی هستند این حداقل کار جذب مخاطبان و مشتریان است.
سازمان ها رقبای فراوانی دارند مثلاً شاید سازمان خیریه ای دارند که برای بیماران سرطانی فعالیت می کند. مطمئن باشید در شهری که زندگی می کنید انواع موسسه ها که هم صنف شما هستند نیز فعال اند زیرا دنبال منبعی برای درآمد خود می باشند درست مانند شما! استراتژی خوبی وضع کنید تا از چشم رقبا پوشیده باشد. مانند سازمان هایی که سودهای کلانی دریافت می کنند. تبلیغات ویژه ای انتخاب کنید تا توجه مردم را جلب شود. اگر اهداف تان را شجاعانه خلق کنید سازمان شما در مرکز قله های موفقیت قرار خواهد گرفت.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۵/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar