نکاتی ساده و موثر برای ایمیل مارکتینگ کسب و کارهای کوچک

ایمیل مارکتینگ

 

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا به عبارتی بازاریابی ایمیل، به شما کمک می کند تا با بودجه ای کم به مخاطبان هدف دست یابید. کارشناسانِ Campaign Monitor ، که یک شرکت بازاریابی ایمیل است تخمین می زنند که یک پیام بازاریابی ایمیلِ موثر، نتایج بسیار فوق العاده ای را می تواند منجر شود.

در این پست، برخی نکاتی هست که کسب و کارهای کوچک می توانند در بازاریابی ایمیل خود از آنها استفاده کنند.

  • به همراه تصاویر، تگ های توصیفی ایجاد کنید

انتشاراتی آنلاین که برای بازاریابان نمودار و چارت ها را فراهم می کند (Marketingcharts) با آشکار ساختن داده هایی، بیان کرد که یک فرد معمولی بیش از ۴۰۰ ایمیل تبلیغاتی در طول ماه دریافت می کند. ایمیل هایی که شامل تصویر باشد می تواند به کسب و کار کوچک شما کمک کند که در اینباکس شلوغِ یک ایمیل، جایگاه خاصی را برای خودش ایجاد کند. خصوصاً آنهایی را که بازخورد احساسی را برای یک محصول، کمپین تبلیغاتی یا برندتان ایجاد می کند. طبق گزارش کارشناسان در Litmus، شرکت تحلیلی ایمیل- بازاریابی ایمیل، حداقل نیمی از کل ایمیل های دریافتی که در دستگاه موبایل چک می شود را شامل می شود. گاهی اوقات اسکرین های کوچک قادر نیستند تصاویر را بطور مناسب نشان دهند، در نتیجه، اگر دریافت کننده، ایمیل شما را فقط بخاطر دیدن عکس های بلاک شده باز کند شما برای همیشه از جانب او به جعبه اسپم تبعید خواهید شد. هرچه این اتفاق بیش تر رخ دهد، سخت تر می توانید به عنوان یک فرستنده قانونی به رسمیت شناخته شوید. براساس گزارش کارشناسان Sender Score تنها ۲۸ درصد از پیام های ایمیلی که ارسال می شوند، در اینباکسِ مخاطب جای می گیرند.

همینجاست که تگ های ALT توصیفی برای بهبود تبدیل و کاهش ریسکِ تصاویر به کمک می شتابند. سازمان غیردولتی WebAIM دریافت: تگ های توصیفی که هم در متن و عملکرد کاربردی هستند از معنای ترجمه ی تصویر اطمینان حاصل می کنند، حتی اگر دریافت کننده نتواند تصویر را ببیند. مجدداً تگ های alt که در تصاویر وب سایت و کمپین ایمیل خود بکار بردید را نگاهی بیندازید.

  • پیام هایی که هدفمندی نشده ارسال نکنید

شاید شما هنوز داده های قدرتمندی را از مخاطبان خود بدست نیاورده باشید، اما با توجه به بازخورد آنها نسبت به هر یک از پیام هایی که ارسال می کنید می توانید به اطلاعات نسبتاً بهتری راجع شان دست یابید. با پشتکار زیاد، میزانِ باز شدن پیام ها و نرخ کلیک شدن ها را در هر کمپینی که ایجاد می کنید براساس زمان بهینه برای ارسال پیام ها با توجه به بازخوردها و تستِ تیترهایی که انتخاب می کنید دنبال نمایید. طبق گزارش Internet Retailer ، خرده فروشِ Isotoner ، فعالیت های ایمیلی گذشته، تاریخچه ی جستجوی سایت و خریدهای سابق را بررسی کرد تا پیام های ایمیلی هدفمندی را برای این مخاطبان ارسال کند. که نتیجه ی این کار، افزایش درآمد ۷ هزار درصدی شرکت بود.

  • از ایمیل برای برقراری روابط پایدار استفاده کنید

کمپین های ایمیل، باید یکی پس از دیگری ساخته شده و چیزهایی را که از مشتری براساس فعالیت های گذشته ی آنان می دانید اذعان کنید. طبق گزارش و داده های شرکت بازاریابی Epsilon، ایمیل هایی که براساس تعاملات دریافت کننده با پیام های گذشته ارسال شده اند ۷۶ درصد بیش تر از پیام های عموم باز شده اند. بی توجه به نوع محصول، خدمات و قیمت تان، اگر نتوانید مخاطبان خود را قانع کنید که روی پیام تان کلیک کنند قادر نخواهید بود که آنها را به مشتری بدل کنید.

ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیل) یک راه مقرون به صرفه برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان است. به بینش های ارزشمندی راجع به آنان دست یابید. البته برای اینکه بتوانید با این پیام ها، مخاطبان را به مشتری تبدیل کنید نیازمندِ استراتژی هستید. در صورتی که به مشاوره در این خصوص نیاز دارید، می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. از طریق این لینک

 

 

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۴.۹/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar