نکات آموزنده از ست گودین Seth Godin

نکات آموزنده از ست گودین

 

نکات آموزنده از ست گودین

?گزینه ی “Reply all” را در ایمیل، تا وقتی که دلیل خوبی ندارید، فشار ندهید. برای کسی که ایمیل را ایجاد کرده نگویید “مرا از این لیست حذف کن!” زیرا به احتمال زیاد، همه ی اعضای لیست، این پیام را دریافت خواهند کرد. این موضوع سالهاست که موجب رویدادهای نامناسبی شده است، همچنان هم ادامه دارد. پس مراقب باشید.

پیشنهاد ما برای مطالعه : اشتباهات تکنولوژی که نباید مرتکب شد

?شاید فکر می کنید که پس از ارسال ایمیل هم می توان به طوری آن را دستخوش تغییراتی قرار داد، اما اینطور نیست! بهترین راه این است که قبل از کلیک روی “Send” چند نفس عمیق بکشید تا از ارسال آن، اطمینان حاصل کنید.

پیشنهاد ما برای مطالعه : چگونه یک ایمیل بدون نقص ارسال کنیم؟

?اگر انگلیسی تایپ می کنید، همه چیز را با حروف بزرگ ننویسید.

?هیچ چیزی را از طریق تلفن یا ایمیل، از یک غریبه خریداری نکنید. خصوصاً چیزهایی را که به کسب و کار شما، کامپیوترتان و لیست گوگل تان مربوط باشد.

?هر چیزی که شما روی آن کلیک می کنید، می چرخید یا بصورت آنلاین انجام می دهید، در جایی در حالِ ذخیره سازی و ضبط شدن است، پس با طمأنینه انجام دهید.

?از داده های خود، بک آپ بگیرید. اگر از آیفون استفاده می کنید برنامه ی “Find  my iPhone” را روی آن نصب کرده و روشن بگذارید.

?اگر درباره چیزی دچار شک هستید، از Duckduckgo (موتور جستجو) دیدار کنید. مشکل خود را در قالب سؤال مطرح کنید تا ببینید با دیدن افرادی که مسئله ای مشابه شما داشته اند شگفت زده خواهید شد.

پیشنهاد ما برای مطالعه : انواع موتورهای جستجو و تمایز آنها

?برای اینکه در چیزی مختصص شوید، باید مطالعات بسیار بیش تری داشته باشید و تنها به اولین لینک در موتورهای جستجو اکتفا نکنید. قبل از اینکه چیزی را فوروارد کنید هم بخاطر آورید که خودتان متخصص نیستید! پس تحقیقات لازم را به جا آورید.

پیشنهاد ما برای مطالعه : عادت های رفتاری افراد موفق

?همیشه در چیزی که مهارت دارید سعی کنید به دیگران در جامعه کمک کنید. مطمئن باشید که حداقل سه بار قبل از اینکه خودتان درخواست کمک کنید این کار را انجام داده باشید. در چنین شرایطی، همیشه کسی هست که پشتوانه ی شما باشد.

? هر چیزی را که به صورت آنلاین می خوانید، باور نکنید! در حقیقت، بیش ترِ آن را باور نکنید.

[تعداد: ۸    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar