هفت راز سئو حرفه ای برای مقاله نویسان

سئو حرفه ای مقاله نویسان

سئو حرفه ای وبلاگ و مقالات به واقع یکی از مهمترین بخش های PR و مدیریت شبکه های اجتماعی است. ما در پدیده فکر مهتر با درج مقالات مرتبط با سئو حرفه ای سعی کرده ایم تا در این خصوص آگاهی مناسب را به مخاطبات خود هدیه کنیم. امیدواریم استفاده از این راهکارها کمک کند تا ترافیک وب سایت شما همراهان گرامی افزایش یابد. ارسال منظم مقالات تازه یکی از ساده ترین راه ها جهت معرفی برند شما به مشتریان بالقوه و یا مشتریان فعلی شماست.

البته شما نمی توانید با ارسال مشتی جملات بیهوده انتظار داشته باشید که با استقبال مردم مواجه شوید. سئو کاران حرفه ای می دانند که با انجام اینکار ممکن است برای مدتی با اقبال عمومی مواجه شوید ولی در نهایت اگر در مسیر درست نباشید آنها را از دست خواهید داد.

سئو حرفه ای

هفت راز سئو حرفه ای برای مقاله نویسان:

۱- تحقیق برای استفاده از کلمات کلیدی

اگر شما در حال ایجاد یک مقاله بر روی وب سایت خود هستید، بسیار ضروری است تا فعالیتتان بصورتی باشد که گوگل نیز متوجه تلاش شما شود. کلمات کلیدی و کلماتی که مردم به جستجو آن ها هستند(و البته کلماتی که شما قدرت رقابت در آنها را دارید) را پیدا کنید، و به گسترش نوشته خود بپردازید. دقت کنید که چندبار از کلمات کلیدی در محتوای خود استفاده می کنید، و با استفاده از ابزار مناسب به پیگیری رتبه آنها بپردازید.

۲- بکار بردن کلمات کلیدی

تنها بکار بردن ۲ الی ۳ % آنها در متن نمی تواند کافی باشد. شما می بایست کلمه کلیدی اصلی را در عنوان مقاله خود و همچنین اولین و آخرین جمله قرار دهید. با انجام اینکار، همانند چشم خوانندگان، کلمات کلیدی در معرض دید خزشگرهای موتورهای جستجو قرار می گیرند. بخاطر داشته باشید، افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند، همیشه به دنبال دانستن بیشتر و یا خرید بهتر هستند. در نتیجه عبارات خاص را جستجو می کنند. پس این امر حساسیت را در مورد آن چیزی که آنها جستجو می کنند را بیشتر می کند. سئو حرفه ای با در نظر گرفتن این موارد می تواند کلیک بیشتری را به خود جذب کند.

۳- نوشتن در مورد چیزی که مردم به آن اهمیت می دهند

هیچ کسی قادر نیست کار شما را به خوبی شما انجام دهد. بنابراین چه مشاوره یا توصیه یا راهنمایی تخصصی برای به اشتراک گذاشتن با دیگران دارید؟ اگر چیزی ندارید، در آخر شما می توانید به بحث در خصوص اخبار مرتبط بپردازید. در صورت تردید، به لیست کلمات کلید خود نگاه کنید و ببینید به چه صورت می توانید آنها را در متن و یا لینک ها بکار ببرید. سئو حرفه ای از متنی تشکیل شده است که مخاطبان به آن اهمیت می دهند.

۴- به اندازه کافی متن را بلند کنید

مطمئناً داشتن ۱۰۰ کلمه در متن جدید خیلی بهتر از داشتن ۱۰۰۰ کلمه در متن تکراریست. با این حال، موتورهای جستجو متن های طولانی تر را در اولویت قرار می دهند. سعی کنید حداقل ۳۰۰ کلمه در متن خود داشته باشید و در صورت امکان به ۵۰۰ و حتی بیشتر ارتقا دهید. تحقیقات بسیاری است که نشان می دهند، موتورهای جستجو به متن های عمیق با بیش از ۱۵۰۰ کلمه بیشتر اهمیت می دهند. و پیشنهاد می شود شما نیز برای داشتن سئو حرفه ای در متن خود این میزان کلمه را بکار ببرید.

۵- از ابزارهای بهینه ساز استفاده کنید

برای هر پلت فرمی که از آن استفاده می کنید، بطور حتما ابزارهای بهینه ساز متن وجود دارد. شما می توانید با نصب و راه اندازی آنها، به بهبود وضعیت سئو مطالب خود بپردازید. اما فراموش نکنید که این ابزارها می بایست بخوبی عمل کرده و به روز باشند.

۶- کار خود را ویرایش کنید

تنها تفاوت نویسندگان سئو حرفه ای با افراد عادی در ویراستاری آنهاست. آنها قادر به ویرایش متن هستند. و اینکار را قبل از انتشار متن انجام می دهند. برنامه هایی همچون OpenOffice, Google Docs و Microsoft Word به ویرایش متون شما کمک می کنند. داشتن دید زیبا برای قالب بندی و ظاهر زیبا متن نیز بسیار اهمیت دارد. از داشتن پاراگراف ها و جملات طولای پرهیز کنید.

۷- روابط عمومی آنلاین خود را راه اندازی کنید

هنگامی که شما یک نوشته تازه را ایجاد می کنید، تازه نیمی از راه را پیموده اید. گام بعدی اقدام به عنوان واحد روابط عمومی آنلاین خود است. شما می بایست با حضور در شبکه های اجتماعی و اظهار نظر در سایر بلاگ ها و درج آدرس سایت خود از دیگران برای خواندن مطالب خود دعوت کنید. همچنین می بایست با اظهار تشکر و تحسین برای افرادی که در خصوص مطلب شما نظرشان را ارسال می کنند با آنها همراهی کنید. به محض انتشار مطلب در وب سایت خود، می بایست آن را از طریق سایر شبکه های اجتماعی با سایرین به اشتراک بگذارید و از آنها بخواهید تا از مطالب شما بازدید کنند.

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و در جهت داشتن سئو حرفه ای قدم بردارید. اگر در این خصوص نیاز به مشاوره و یا انجام خدمات سئو داشتید. می توانید از طریق کلیک بر اینجا با کارشناسان ما در پدیده فکر مهتر ارتباط برقرار کنید.

[تعداد: ۳    میانگین: ۴.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

علاقه شدیدی به رهبری و مدیریت کسب و کار دارم، و یکی از اساسی ترین ارکان موفقیت کسب و کار رو در ارتباط موثر میدونم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar