همراه با کمپین RCA. خلق کننده لحظات جادویی

 

همراه با کمپین RCA. خلق کننده لحظات جادویی

در اوایل سال جاری، شرکت RCA و آژانس او در فرانسیسکو، کمپینی با نام «ساخته شده برای لحظات» به منظور حمایت از تلویزیون های جدید ۴K، گوشی های هوشمند و تبلت های خود معرفی کرد.

اکنون این کمپین پیام های خود را در فصل تعطیلات در یک ردیف قرار می دهد و محصولات RCA را به عنوان هدیه های عالی برای اعضای خانواده به عموم پیشنهاد می کند.

به عنوان بخشی از این طرح، RCA محصولات خود را به عنوان « خلق کننده ی لحظات جادویی» در وبسایت MyRCAMoment.com معرفی می کند و به خانواده ها اجازه می دهد با زمینه های ویدئوهای تخصصی تعامل پیدا کنند تا عکس های دیجیتالی خود را بتوانند آپلود کنند و با آنها استیکرهای متحرک شاد خلق کنند.

کاربران را به اشتراک گذاشتن این تصاویر به صورت MyRCAMoment# تشویق می کنند.

همچنین یک قرعه کشی برگزار می شود تا کل خط تولید RCA اعم از تلویزیون، گوشی هوشمند دو سیم کارته، تبلت و لوازم خانگی مانند کولر، مایکروویو به نمایش گذارده شود و هدایایی از جزء این دستگاه ها به مردم اعطا می شود.

این کمپین برای افزایش آگاهی مردم در مورد محصولات مختلف RCA طراحی شده است تا عموم در رسانه های اجتماعی این برند را مورد بحث خود قرار دهند. این یک چالش کلیدی برای نام تجاری با بسیاری از محصولات به منظور توسعه ی کمپین است. در این حال چند نفر مشتاقانه در مورد مایکروویو و کولر این برند، در رسانه های اجتماعی صحبت می کنند.

در این تعطیلات، کمپین دوباره برند RCA را معرفی می کند. آقای Manuele Wahl، مسئول صدور مجوز علامت تجاری گفت: « ما می خواستیم این تعطیلات را با ارائه ی لحظات اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و فروشگاه محصولات، جادویی سازیم».

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar