• اسفند ۸, ۱۳۹۸

ورود پپسی به بازار گوشی‌های هوشمند

رقیبی-دیگر-در-بازار-گوشی-های-هوشمند-با-ورود-شرکت-پپسی

آن طور که از شواهد پیداست؛ شرکت پپسی که به تولید نوشابه‌های مختلف مشهور شده است قصد ورود به بازار گوشی‌های هوشمند را دارد. 

در وبسایت شبکه اجتماعی ویبو، به تازگی صفحه تأیید شده‌ای با نام پپسی فون ساخته شده است که به نوعی نشان از قصد این شرکت برای ورود به بازار گوشی‌های هوشمند را دارد. این حساب کاربری در زیرشاخه‌ی فناوری اطلاعات/اینترنت/سازندگان گوشی‌های همراه قرار گرفته است که در واقع این شایعه را تأیید می‌کند.

واضح است که پپسی، نه ابزار لازم برای تولید گوشی های هوشمند را داراست و نه تجربه‌ی کافی برای انجامِ این پروژه دارد. به احتمال زیاد یکی از سازندگان گوشی‌های هوشمند در چین اقدام به تولید گوشی با برند پپسی خواهد کرد.

البته این احتمال نیز وجود دارد که حساب کاربری ویبو برای تبلیغ اپلیکیشن موبایل پپسی یا برای برگزاری مسابقه در بین کاربران ساخته شده باشد!

در حال حاضر هیچ یک از شایعات تأیید نشده‌اند و به طور قطع در روزهای آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در این مورد خواهیم بود.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar