وقتی آگهی‌ بهترین کالسکه جهان ناگهان چیز دیگری می فروشد

 

۱۴۴۱۲۱۳۸۷۹_۱۲۴

آیا نوزاد شما به کالسکه‌ای با یک سیستم تعلیق چهار در چهار، یک گودال مخصوص ماسه بازی، یک پروژکتور هولوگرافی و یک ماشین حباب ساز نیاز دارد؟
در جامعه مدرن ما که هر کسی رویای تبدیل شدن به یک فضانورد را در سر می پروراند، آوردن نام “Latot” در آگهی‌های آژانس تبلیغاتی “Martin Agency” شبیه به یک گزاره منطقی به نظر می رسد. افسوس که این طور نیست. این یک ترفند در کمپینی فکاهی است که خدماتی متفاوت را تبلیغ می کند. این خدمات هیچ ربطی به نوزادان ندارند.

در حرکتی تقریبا مخاطره آمیز، هویت مشتری حقیقی تا زمان بازدید از سایت LatotStroller.com پنهان نگه داشته می‌شود (هرچند در یوتیوب این چنین نیست.) حتی در صفحه ابتدایی سایت نیز چند ثانیه قبل از ورود به مطلب اصلی، فکر می کنیم که محصولی ویژه نوزادان تبلیغ می شود اما نبوغی در آن نهفته است.

در نهایت

بازدید کنندگان نه به دلیل اشباع فروش بلکه به منظور تمرکز بر روی نیاز‌های خود باید تصمیم به خرید یا عدم خرید خدمات وایرلس بگیرند.
این اقدام جالب از کانال های مختلف به آژانس تبلیغاتی مارتین اعتبار می بخشد. این آژانس قطعا در راستای ایجاد میل و علاقه در دل مشتریان البته با معرفی محصولی متفاوت با کالای مورد انتظار، موفق شد.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar