ویدئوهای ویروسی چگونه ساخته می شوند؟

ویدئوهای ویروسی

ویدئوهای ویروسی در همه شبکه های مجازی منتشر شده اند، همه دوست دارند برای تبلیغات محصولات خود از فیلم های ویروسی به دلیل کم هزینه بودن استفاده کنند و برند خود را در سطح جهانی گسترش دهند.

ویدئوهای ویروسی

 چه چیزی باعث می شود این نوع ویدئوها فهمیده شوند؟

فیلم های فراوانی در این قالب برای تبلیغات ساخته می شوند و میلیون ها بازدید می گیرند.

اما به طور ناگهانی سرکوب و یا (خفه) می شوند. فیلم های دیگری هستند که هیچ نوع سحر و جادویی ندارند، اما در عین حال در صفحه اول سایت ها و رسانه های اجتماعی قرار می گیرند.

آیا فکر می کنید این نوع فیلم ها فرمول جادویی دارند!؟ به فیلم خود نگاه کنید آیا یک ویدئو ویروسی است؟ یک فیلم چگونه محبوب می شود؟ فیلم های ویروسی از طریق ایمیل، سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی منتقل می شوند. در واقع عموم مردم محبوبیت فیلم را تایید خواهند کرد.

اساسا تبلیغ یک فیلم ویروسی مانند حرکت یک ماشین چمن زنی روی چمن است و به مرور در سراسر فضای مجازی را گسترش می یابد.

عناصر بسیاری در پخش چندگانه فیلم های ویروسی مشترک اند یکی از این عناصر محتوای فیلم هاست هر چند می توانید محتوای خود را با دیگران متفاوت بسازید اما چه ویژگی هایی باعث برتر جلوه دادن ویدئوهای ویروسی می شود؟ به چند ویژگی خوب ویدئوهای ویروسی توجه کنید.

بودجه کم

اکثر فیلم های ویروسی نیازی به اثرات فانتزی، بازیگران بزرگ و یا مکان های خاص و شلوغ ندارند. فیلم های ویروسی کلیپ هایی هستند که با هزینه بسیار کم ساخته می شوند و از طریق دوربین تلفن همراه و با هر وسیله ارزان قیمت دیگری که قابلیت ضبط را دارد تهیه خواهند شد.

اما کم هزینه بودن به معنای احتیاج نداشتن به هیچ بودجه ای برای فیلم های ویروسی نیست. محتوای فیلم های ویروسی مهتر از بودجه ایست که برای ابن کار در نظر می گیرید. معمولا مردم به تبلیغات فانتزی علاقه مند هستند و کلیپ های فانتزی را در فضای مجازی برای یکدیگر به اشتراک می گذارند.

طنز

اکثر فیلم های ویروسی به نوعی خنده دار هستند، و گاهی محتوای ویدئوهای ویروسی هم غافلگیر کننده و طنز آمیز می باشد. یکی از روش های قدیمی در ویدئوهای ویروسی تقلید کردن است، تقلید از صدا، رقص، نمایش های تلویزیونی، استفاده از محصول و ... اکثر مردم وارد فضای مجازی می شوند تا کلیپ های جالب را مشاهده کنند، فقط کافیست یک کلیپ جالب را در پیج های خود قرار دهید قطعا مخاطبان جزو دنبال کنندگان شما خواهند شد و پست های بعدی را دنبال می کنند.

پراکندگی ویدئوهای ویروسی

از نظر فکری فیلم های ویروسی به طور کاملا التهابی پراکنده می شوند. زیرا تولید کنندگان این فیلم ها محصولی را تولید می کنند تا توجه مردم را جلب نمایند. واکنش مردم در مقابل فیلم های ویروسی شگفت آور و مشترک است، مردم می خواهند احساسی را که در درون خود نسبت به یک فیلم داشته اند به خانواده و دوستان به اشتراک بگذارند، به همین دلیل است که قشرهای متفاوت جامعه اعم از فروشگاه ها، شرکت ها، نژادها با استفاده از فیلم های ویروسی به تحریک مخاطبان می پردازند.

اکنون که با ویژگی های فیلم های ویروسی آشنا شدید به محتوای این فیلم ها اشاره ای می کنیم چگونه فیلمی بسازیم که محتوای خوبی داشته باشد و میلیون ها بازدید بگیرد؟ در این بخش به مجموعه ای از ایده ها اشاره می کنیم.

بازنویسی فیلم های ویروسی

یکی از راه های مستقیم برای دسترسی به عرصه ویروسی این است که فیلم شما روند یک فیلم معمولی را نداشته باشد. شما می توانید فیلمی را که در هر مکانی مشاهده کردید در شبکه های اجتماعی یا وب سایت ها، مورد تقلید قرار دهید و بازنویسی کنید. البته اطمینان حاصل کنید دارای حق کپی رایت باشد.

فیلم های ویروسی با افراد مشهور

یکی دیگر از روش های موفق در تولید فیلم های ویروسی جذابیت شخصیت های مشهور است، افراد سرشناس و معروف در هر زمینه می توانند نام تجاری شما را به دیگران با دید جالبی معرفی کنند. سرعت انتشار ویدئوهای ویروسی با استفاده از مشاهیر شگفت انگیز است.

فیلم های ویروسی با کودکان و حیوانات

مردم هم عاشق حیوانات هستند و هم کودکان، با استفاده از این دو می توانید واکنش مردم نسبت به ساخت فیلم های ویروسی را ببینید. زیرا مردم عواطف واضحی را دوست دارند و از خنده های جعلی و خسته کننده فراری شده اند.

فیلم های ویروسی اطمینان پذیر

همه ما همیشه دنبال مواقع ویژه هستیم، استفاده از تکنیک های ویژه مانند دوربین های مخفی، فیلم های نظارتی افراد را برای تماشا حساس تر می کند. زیرا این اطمینان را به مخاطب می دهد که قرار است یک اتفاق برای یک فرد پیس بیایید یا یک غافلگیری در راه است.

آهنگ های ویروسی

آهنگ های ویروسی می توانند به خوبی همه جا پخش شوند. با اضافه کردن یک آهنگ به فیلم خود کلیپ ویروسی خود را از ۱۰۰ بیلبورد تبلیغاتی جذاب تر خواهید کرد. اگر کلیپی که ساختید از بازدید کنندگانش ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر دیدگاه داشت به خود تبریک بگویید زیرا در کارتان موفق بوده اید. ویدئوهای ویروسی اگر با روش صحیح ساخته شوند سبب گسترش برند ها خواهند شد.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar