ویژگی های افراد میلیونر چیست؟ چگونه میلیونر شویم؟

ویژگی های افراد میلیونر هم مثل هر چیز دیگری که فکرش را می کنید تلاش هایی را می طلبد. اگر در خانواده ای ثروتمند بدنیا نیامده اید و خودتان می خواهید واقعاً به یک آدم میلیونر و ثروتمند تبدیل شوید تا برای نسل های آینده ی خودتان کاری کرده باشید و رویاهای تان به واقعیت بدل شده باشند باید عزم خود را جزم کرده و عادت هایی را درون خود پرورش دهید.

ویژگی های افراد میلیونر چیست؟ چگونه میلیونر شویم؟

ویژگی های افراد میلیونر

به نظر می رسد که میلیونر شدن یک رویای دست نیافتنی باشد! من در چنین شرایطی بودم و فکر می کردم که واقعاً این اتفاق هرگز قرار نیست برایم رخ دهد! خصوصاً اینکه باور کنم ممکن است میلیونر شوم برایم دور از انتظار بود..

بعد، شروع کردم به خواندن و مطالعه ی زندگی میلیونرهای بی شماری که داستان هریک نسبت به دیگری متفاوت بود. در حقیقت، این موضوع خیلی بیش تر از آنچه که شما فکر می کنید متداول هست و اگر یک ذهنیت درست نسبت به پولدارشدن داشته باشید مطمئناً رخ می دهد. در این پست نشانه هایی را بیان می کنیم که براساس مشاهدات چندین دوستان میلیونری که دارم صورت گرفته و می گوید که قرار است شما موفق و میلیونر باشید. همراه مان بمانید.

مطلب پیشنهادی : ۱۰ راز میلیونر شدن از زبان یک میلیونر

  • با سن کم، بتوانید پول به دست آورید

یکی از رایج ترین ویژگی هایی که افراد ثروتمند دارند این است که در سنین پایین، شروع به کسب درآمد کرده اند. برای مثال، Mark Cuban در سن ۱۲ سالگی درب به درب منازل می رفت تا پاکت زباله بفروشد. وارن بافت تنها ۶ سال داشت و برای همسایه های شان بسته های آدامس می فروخت. Richard Branson هم در سن ۱۱ سالگی، به پرورش و فروش Parakeet (نوعی پرنده خانگی) می پرداخت.

اگر شما هم به عنوان یک کودک، از روحیاتی این چنینی برخوردارید بدانید که نشان دهنده ی این است که قادرید تبدیل به میلیونری شوید که مدام در فکر راه هایی برای کسب پول بیش تر است.

 

  • بیش از انتظار، ظاهر شوید

دانش آموزی هستید که به نمره ی B در کلاس قانع نیستید؟ میلیونرها ذهنیتی کوتاه ندارند. آنها بزرگ می اندیشند. آنها تنها به بدست آوردن ثروت یک میلیون دلاری قانع نیستند. آنها به دنبال درآمد ۱۰ میلیون دلاری می باشند.

  • واقعاً خوش چهره باشید

بله شاید به نظر برسد که این مورد، کمی بی ربط است! اما طبق تحقیقی که توسط Daniel Hamermesh استاد اقتصاد در دانشگاه تگزاس انجام شد اهمیت این مورد را ثابت کرده است. طبق تحقیق او “افراد جذاب نسبت به کسانی که از ظاهر متوسط برخوردارند، ۳ الی ۴ درصد تمایل بیش تر برای کسب ثروت از خود نشان می دهند.” Hamermesh دریافت که افراد جذاب مصاحبه های ویژه تری را برگزار کرده و فروش های بیش تری را منجر می شوند.

 

  • عمل گرا باشید

“آیا شما جزو افرادی هستید که فرصت را می بیند سپس به قدم برداشتن در جهت آن برای کسب سود برمی آید؟ اگر چنین هستید تبریک می گوییم. چنین شخصی یعنی ذهنیت عمل گرا دارد و این ویژگی، می تواند شما را به آزادی مالی برساند. ” این سخنان Todd Campbell ، نویسنده ی “Your Guide to Better Stock Picks” می باشد. آیا در برنامه ی خودتان مشارکت دارید؟ اگر بله، آیا حاضرید ۱۰ درصد از درآمدتان را در آن سهیم شوید؟ بیش تر از آن را سهیم می شوید؟ یا کم تر؟ پاسخ این سوالات نیز به شما یاری می دهد تا هرچه بیش تر بتوانید با شخصیت خود آشنا شوید. برای کسب دانش و مشاوره ی بیش تر در این خصوص مشاوران پدیده فکر مهتر را در کنار خود بدانید. از طریق این لینک

 

  • بیش تر روی “بدست آوردن” تمرکز کنید تا ذخیره کردن

این یک راز نیست و همه می دانیم که افراد پولدار، بسیار صرفه جویی می کنند. و البته بسیاری از گفته ها نیز وجود دارد که می گویند بخاطر همین صرفه جویی و دقیق بودن شان در استفاده از پول هست که آنها را پولدار می سازد. آنها در عاقلانه خارج کردن و پس انداز کردن پول بسیار عالی عمل می کنند. همینطور می دانند که بهترین راه برای پول سازی، سرمایه گذاری آن است.

 

  • اگر می دانید که چگونه نقاط قوت خود را تقویت کنید

یک بار Gary Vaynerchuk گفت: من ۹۹ درصد کارها را خراب می کنم اما به سمت همان یک درصدی که در آن مهارت دارم، حرکت می کنم.

البته این بدین معنی نیست که به سمت یاد گرفتن چیزهای جدید حرکت نکنیم و روی مهارت هایی که ضعیف هستیم تلاش نکنیم! بلکه بدین معنی است که افراد میلیونر قادرند روی بهترین مهارت های خود سرمایه گذاری کنند. بنابراین خودشان را پیرامون افرادی قرار می دهند که می توانند نقاط ضعف شان را بهبود ببخشند.

 

از کجا بدانیم که در آینده میلیونر می شویم یا نه؟

 

 

ممکن است با خود فکر کنید میلیون مانند سابق ارزش چندانی ندارد. اما خیلی از مردم تا به حال برای دست یابی به آن دچار مشکلاتی هستند. برای رسیدن به ثروت روش های متفاوتی وجود دارد که مردم به کار می گیرند. مسلما شما به عنوان یک جوان از روش سنتی پدر خود برای ثروتمند شدن استفاده نمی کنید. طبق شرایط اقتصادی و اجتماعی هر انسان سعی دارد پول بیش تری را از آن خود سازد. اما چه کسی در نبرد میلیونر شدن موفق تر است؟ تحقیقات دانشمندان ثابت کرده فقیرترین انسان هایی که بر روی این کره خاکی زندگی می کنند امید دارند یک روز ثروتمند شوند. داشتن امید یکی از ملاک های جالب است که می تواند شما را برای ورود به بازارهای اقتصادی یاری دهد. دانشمندان بر این باورند که افراد ثروتمند بیش تر کسانی هستند که با تکنولوژی روز دنیا سر و کار داشته و در منابعی چون بازاریابی و امور مالی تجربه فراوانی را از آن خود ساخته اند. تمام این نکات در ثروتمند شدن شما تاثیر دارد. افراد ثروتمند نیرویی در وجود خود دارند که رویارویی با هر گونه خطرات را نادیده گرفته و تحمل می کنند.

ویژگی های افراد میلیونر و ثروتمند را می دانید؟

فکر می کنید انسان های ثروتمند با دیگر آدم ها تفاوت دارند؟

ویژگی و دلیلی که به شما ثابت می کند در آینده میلیونر می شوید در ادامه گنجانده شده است:

 

کاری پر سود داشته و حقوق بالایی دریافت می نمایند

طبق تحقیقات افرادی که کاری پر سود داشته و حقوق فراوانی دریافت می کنند در آینده جزء میلیونرها هستند. افرادی که با تکنولوژی آشنایی داشته و به امور مالی و بازار تسلط دارند یکی از افراد موفق در کسب و کار به شمار می روند. این افراد روز به روز فرصت های جدیدی برای رشد کسب می کنند و توسعه کارشان امری تضمینی ست. افرادی که میانگین حقوق شان در خانواده حدودا ۱۰۰ تا ۱۲۵ دلار به صورت روزانه است در آینده فرصت های بهتری برای رشد کسب و کارشان پیدا خواهند کرد. در این خانواده ها هر چه مقدار درآمد بیش تر باشد توقع فرزندان بالا رفته و سرپرست خانواده سعی می کند فرصت های مالی و کاری بیش تری را به دست آورد. از هر ۴ فرد ثروتمند در دنیا ۳ نفر از آن ها نقشه های بلند مدتی را برای رشد و توسعه کسب و کار طراحی خواهند کرد. همچنین این افراد وارد بازارهای جدیدی شده و تجارت های متنوعی را تجربه می کنند تا در تجارت خود موفق باشند.

 

ریسک پذیرند و تمرکز بالایی دارند

 

از دیگر ویژگی های افراد میلیونر ریسک پذیر آنهاست.

ممکن است این جمله برای شما هم عجیب باشد اما بیش تر افراد ثروتمند ریسک پذیر بوده و خطرات کسب و کار خود را به جان می خرند. اگر می خواهید بدانید در آینده میلیونر شوید یا خیر! باید بدانید تا چه اندازه ریسک پذیرید؟ افراد ثروتمند نگاهی به دور دست ها در آینده داشته و برای آینده خود تصمیمات مالی قاطعی در نظر می گیرند.

 

مطلب پیشنهادی: برای موفقیت چه چیزهایی را باید درنظر بگیریم؟

 

جالب است بدانید، خیلی از مردم فکر می کنند پس انداز کردن فقط مختص کودکان است، پس انداز کردن نقطه معینی برای شروع ثروتمند شدن است شما با پس انداز کردن تصمیم می گیرید کار خود را گسترش داده و روز به روز پول خود را بیش تر و بیش تر کنید. فرض کنیم شما در سن ۲۵ سالگی سالانه ۵ هزار دلار پول پس انداز کنید با این حساب، تا ۶۵ سالگی چند میلیون دلار پس انداز خواهید کرد؟

بدون شک هر چه مهارت های افزایش درآمد شما بیش تر باشد فرصت های درآمد زایی شما برای میلیونر شدن بیش تر خواهد شد. برای شروع، می توانید از همین ویژگی های افراد میلیونر استفاده کنید.

 

[تعداد: ۸    میانگین: ۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
کامبیز
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کامبیز
مهمان
کامبیز

عالی بود