ویژگی های برندهای مشهور

ویژگی های برندهای مشهور

ویژگی های برندهای مشهور

 

مصرف کنندگان برای انتخاب برندها از پیام تبلیغاتی استفاده نمی کنند زیرا دچار شک و تردید هستند آن ها اغلب از همسالان خود برای تصمیم گیری برای خرید کمک می گیرند مصرف کنندگان می خواهند برندها با روابط صادقانه از آن ها حمایت کنند.

در واقع، ۶۳ درصد از مصرف کنندگان جهان در یک بررسی گفته اند؛ آن ها از شرکتی محصولات را خرید خواهند کرد که از همه جا معتبرتر باشد. در این میان شرکت هایی که داشتن یک برخورد صادقانه درباره ی محصولات را با مشتری مناسب نمی دانند  پاداشی دریافت نمی کنند.

بنابراین آن چیزی را که باعث می شود یک برند، معتبر جلوه کند را همواره به یاد داشته باشید. چگونه می توانیم برند تجاری خود را مشهورتر از دیگر برندها نشان دهیم؟ در این مقاله ۷ عادت برندهای قابل توجه از مارک های معتبر را برای شما توضیح می دهیم.

 

۱- به مشتریان خود گوش دهید

هنگامی که مشتریان درباره نام تجاری شما به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی سخن می گویند به آن ها گوش دهید زیرا سخنان آن ها به صورت دهان به دهان گسترش می یابد. به آن چه مشتریان درباره محصولات شما می گویند توجه کنید گوش دادن به نظرات آن ها در شبکه های اجتماعی کمک بزرگی به برند شما می کند با این راه متوجه می شوید آن ها چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند. حدود ۸۳ درصد از مصرف کنندگان در یک نظر سنجی گفته اند؛ ما دوست داریم که شرکت ها در رسانه های اجتماعی به سوالات ما پاسخ دهند. بنابراین در مکالمه ها به مصرف کنندگان ملحق شوید. پست ها را انتشار دهید و به کامنت و لایک های آن ها اهمیت داده و پاسخ گو باشید.

۲- فکر کردن درباره اینکه “چه کسی هستید” را را رها کنید

هنگامی که در رسانه های اجتماعی به مشتریان خود گوش می دهید ممکن است چیزهایی را از آن ها بیاموزید. میلیون ها عکسی که مشتریان در پست ها به اشتراک می گذارند می تواند منعکس کننده نام تجاری باشد. پس این کار می تواند تا حد زیادی به افزایش و شیوه زندگی نام تجاری شما کمک کند بدون ترس و با همکاری با مشتریان یک نام تجاری قوی و مشهور بسازید.

۳- از ارزش های تان حمایت کنید

در کسب و کارهای گوناگون افراد زیادی نمایندگی محصولات را می گیرند و با برندهای متفاوت مشغول به کار می شوند. هر برندی ارزش های خود را از جامعه خود می گیرد مشتریان فقط به خرید محصول فکر نمی کنند؛ بلکه اعتقاد و ارزش خاصی هم برای برند قائل هستند. این بدان معناست که برندها موفقیت خود را با پشتیبانی جامعه خود به دست می آورند. ۶۴ درصد از مصرف کنندگان در نظر سنجی گفته اند؛ ارزش های مشترکی که داریم باعث خرید ما از یک نام تجاری می شود.

۴- صادق باشید

مارک های معتبر همیشه نمایندگی های فراوانی دارند. ۹۱ درصد از مشتریان این نظر را داشته اند که برندها باید محصولات خود را صادقانه به مشتری ارائه دهند. این بدان معناست که نباید به فکر تحریف و یا فریب مشتریان خود باشید.
تمام تصاویر ساخته شده از محصولات را بطور شفاف در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید تا اعتماد آن ها را جلب کنید.

۵- ترقی ها را شخصی کنید

مشتریان شما به نیازهای خود اهمیت می دهند. ۷۳ درصد از مشتریان در یک نظر سنجی گفته اند؛ ترجیح می دهند مارک هایی را بخرند که قبلاً از آن ها استفاده کرده اند. شما می توانید با تکنولوژی روز دنیا مشتریان خود را تشویق کنید مانند گذشته از شما خریداری کنند. این راه از طریق تخفیف های خاص برای محصولات است که روی بسته بندی درج می شود. آنها را برای مشتری به نمایش بگذارید و یا یک کمپین بازاریابی از طریق ایمیل طراحی کنید.

۶- داستان خود را در آغوش بگیرید

برند شما مانند یک خط داستان قدرتمند است که از آن استفاده می کنید. ممکن است داستان یک بنیان گذار به طور شگفت انگیزی در نام تجاری هر فردی تاثیر بگذارد مصرف کنندگان دوس دارند بدانند که چطور می توانید مراقب نام تجاری خود باشید. اگر مشتریان بدانند چرا به آن ها اهمیت می دهید احتمالا آن ها هم به شما اهمیت می دهند. همه چیز درباره ساختن داستان برای برند شماست؛ داستانی که مشتریان بتوانند خود را در آن ببینند.

۷- هر روز برایتان جذاب و مهم باشد

به یاد داشته باشید که مصرف کنندگان هر روز در حال تعامل و خرید از برندهای گوناگون هستند. اگر می خواهید اعتبار داشته باشید لازم است استوار و ثابت قدم باشید. شما باید به طور فعالانه کار کنید تا مشتری اطمینان حاصل کند که احساس مثبت برای آن ها بر جای می گذارید. برند معتبر شما همه جا در حال دیده شدن است بازاریابی مناسبی برای خود ایجاد کنید و برای مشتریان مفید باشید.

[تعداد: ۹    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar