پروژه موفق در طول زمان چگونه ایجاد می شود؟

پروژه موفق در طول زمان چگونه ایجاد می شود؟

 

پروژه موفق

پروژه موفق هم به عوامل و شرایط بستگی دارد. دنیای کسب و کار با گذشت زمان روز به روز در حال تغییر است. از قوانین شرکت ها گرفته تا ساعات روزانه کسب و کار به طور مداوم در حال دگرگونی هستند. حتی شرکت های کوچکی که شکست خورده بودند با گذشت زمان توانستند باز هم موفقیت هایی را نصیب خود سازند. مراکز تجاری بزرگ سعی می کنند بر کسانی که ذهنی خلاق دارند تحکم پیدا کنند. اما،  مشکل شرکت های شکست خورده حجم نوآوری هایی که کارکنان ارائه می دهند نیست، بلکه مشکل بازسازی ویژه ی خود شرکت می باشد. بیش تر کارآفرینان درک کرده اند که کار آن ها در شرکت های بزرگ واقعیت را تغییر نخواهد داد، زیرا روتین کسب و کار هر موسسه ریشه در گذشته آن دارد. ایده های جدید قبل از تایید باید پله هایی را طی کنند تا آن ایده ها رونمایی شوند. موفقیت از فکر درست نشأت می گیرد نه تکرار کار همه! امروز به بررسی راه هایی می پردازیم تا ببینیم گذشت زمان باعث موفقیت پروژه های شما می شود یا خیر ! با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

شروع کار با یک تیم کوچک

کارآفرینی یا رفتن به استقبال آینده نیازمند داشتن یک تیم کوچک است. هر کسب و کار تنها یک قهرمان ندارد. بلکه همه با مشارکت در کار و رسیدن به اهداف قهرمان خواهند شد. اگر اعضای تیم احساس کنند نقشی جدی در کسب و کارشان دارند هیچ اختلافی بین آن ها به وجود نمی آید. مدیر  شرکت نباید تحت هر شرایطی سعی کند شرکت کوچک خود را گسترش دهد. اگر شرایط مهیا نباشد اما سعی کنید شرکت را گسترش دهید قطعاً شکست خواهید خورد. چگونه می توانید فردی را استخدام کنید و سپس کار او را بیازمایید؟ اگر فردی با تجربه یافتید می توانید به او پیشنهاد کار دهید. زمان مشخص می کند تا چه اندازه آموزش های شما روی این کارمند تاثیر گذاشته است.

شرکت های مختلف به نوآوری نیازمندند

برخی معتقدند شرکت ها فقط دو نوع اند و نوع سومی در کار نیست،  نوع اول که افقی حرکت می کند و نوع دیگر عمودی، ما در اینجا درباره ریشه و اساس یک شرکت صحبت می کنیم نه توسعه اقتصادی آن! در دنیای کسب و کار به شرکت هایی که در مسیر مشخصی در حرکت اند،  موسسه های مستقیم می گویند زیرا کاربرد آن ها از بازاریابی مستقیم فوق العاده فراوان است. برای مثال کشور چین با داشتن بهترین تولیدات اقتصادی در جهان، همیشه سیاست خود را طبق کشورهای اروپایی بنا می کند. اما چین هر آن چه را که می بینند تولید می کنند، خانه هایی را می سازند که مانند آن در آمریکا یا بریتانیا یافت می شود، در این میان درست است که چین زمان طولانی تری را صرف می کند تا به آن چه که دوست دارد دست پیدا کند اما این کشور به عنوان رقیب کشورهای اروپایی بین همه شناخته خواهد شد. هیچ کسی نمی تواند آینده را پیش بینی کند، اما راه اساسی هر شرکت، ساختن و تولید چیزی جدید است نه تکرار کردن هر آن چه موجود است! اگر پروژه ای را شروع کردید که در بازار رقبای فراوانی دارد بدانید سود حاصل از آن هم کم خواهد بود. اما شروع کار جدید و پروژه موفق می تواند با استراتژی صحیح سرمایه خوبی را برایتان به همراه آورد.

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar