• فروردین ۱۵, ۱۳۹۹

پپسی و کمپین ChallengeMeBrad# !

 

challengeme-01

 

رئیس شرکت پپسی، Brad Jakeman، در انجمن تبلیغ کننده های ملی (ANA) و کنفرانس بازاریابی که در ماه اکتبر برگزار شد، یک سخنرانی تند انجام داد. او آژانس بزرگ را مورد انتقاد قرار داد که بر روی آگهی های تلویزیونی ۳۰ ثانیه ای، زمانی که از تکنولوژی جدید پرهیز می کنند، تمرکز دارند و هشدار داد که توسط این، سازمان خم نمی شود بلکه می شکند.

یک سازمان کوچک در نیویورک، گروه HERO، معتقد است که راه حل آن را دارد: برندهای بزرگ باید سازمان های کوچک را استخدام کنند تا همه چیز را دگرگون نمایند و او کمپینی به نام ChallengeMeBrad# را راه اندازی کرد تا به سازمانهای کوچک شانس مبارزه دهد.

این چالش رسانه های مستقل، سازمان ها و شرکت های سرگرمی را دعوت می کند تا از وبسایت Challenge Me Brad دیدن کنند. سازمان می تواند لوگوی مخصوص خود را آپلود کند و سایت یک برچسب روی آن می زند. (مانند عکس بالا)

شرکت کنندگان تشویق می شوند تا عکس های خود را به فیسبوک، توئیتر و اینستاگرام با استفاده از هشتگ کمپین بفرستد. از آنجا، رئیس پپسی Jakeman، می تواند هشتگ را سرچ کند تا فروشگاه های کوچکتر را روی رسانه های اجتماعی پیدا کند و امیدوارم تا مکالمه ای را با کسانی که به آن علاقه مند هستند، آغاز شود.

مدیر عامل گروه HERO، آقای Joseph Anthony، گفت: « من می خواستم این را در مورد خودم و آرزویم، مبنی بر به دست آوردن فرصت برای کار با پپسی انجام دهم». 

فراتر از کمک به شرکت های کوچکتر که توجه کمی به آن جلب شده، کمپینی طراحی شده و از شرکت پپسی دعوت نموده تا حل قسمتی از این مشکل را در دست گیرد. آنتونی در یک مصاحبه ی مطبوعاتی نوشت: شرکت های بزرگ سراسر جهان که اغلب سریعا انتقاد می کنند، بهتر است به جای سرزنش صنعت، خلاقیت خود را پرورش دهند و کسب و کارهای کوچک را با فرایندهای بازاریابی خود که در حال حرکت به جلو هستند، ترکیب نمایند.

وب سایت Challenge Me Brad، هفته ی گذشته بالا رفت. پس از آنکه آنتونی سایت را به صفحه ی شخصی خود در فیسبوک فرستاد و تعدادی از دوستان خود در شرکت پپسی، Jakeman(رئیس شرکت) را تگ کرد، گروه جهانی نوشابه این کمپین را مشاهده کرد و آن را در فیسبوک و توئیتر ستود. او این کار را یکی از اقدامات پرشور برای صنعت دانسته است.

حالا که Jakeman از این کمپین مطلع شده است و در یک ارتباط منظم با بنیانگذار گروه HERO می باشد، آنتونی گفت که سازمان برنامه دارد تا کمپین های دیگری را با هدف گذاری در برندهای بزرگ ایجاد و خلق نماید. هدفش همانند قبل، کمک کردن به کسب و کارهای کوچک جهت رسمیت بخشیدن و دادن شانس به آنها برای کار کردن با برندهای نامی، باقی می ماند.

آنتونی گفت: « من فکر می کنم این نشان می دهد که ایده های خوب می توانند درهم ریختگی را کاهش دهد و بسیار مؤثر باشد».

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar