پیاده سازی ایده موفق چگونه امکان پذیر است ؟

 

پیاده سازی ایده

پیاده سازی ایده

بزرگ ترین اشتباهات رایجی که دیده می شود این است که بسیاری از افراد جوانی که می خواهند پروژه ای کوچک و موفق داشته باشند در درجه اول به تأمین مالی فکر می کنند!  همینطور از نظر آنها ایده ای که دارند ۱۰۰ درصد موفق خواهد بود!
امروز هم همراه ما باشید تا نکاتی را مطالعه کنیم که به ما در تبدیل ایده هایمان به پروژه های موفق کمک می کنند.


شناسایی وظایف کسب و کار؛ با شناسایی این وظایف، هر ایده ای به کسب و کار موفق تبدیل می شود. پس باید یک محتوا یک نوع حس تجاری و اجتماعی داشته باشد که تمام مراحل آن شناسایی شوند و از لحاظ اجتماعی و تجاری منجر به سود پروژه شود. به یاد داشته باشید که این ایده به تنهایی بی ارزش است و تا زمانی که شامل امور بالا نشود بی فایده خواهد بود.

به بررسی ایده بپردازید و از چندین نفر (بیش تر از یک شخص) درباره ی آن سؤال بپرسید. ترجیحاً از افراد غریبه سؤال کنید سپس از فامیل! پروژه باید فرآیندهای بازاری را که می خواهد وارد آن شود را طی کند. باید بدانید تا چه اندازه ای می توانید با شرکت های نوین و فعال، رقابت داشته باشید. همه این یادگیری ها برای این است که ایده ی خود را به صورت موازی با نیازهای مشتری پیش ببرید یا شاید فرصتی را از آنِ خود کنید که باعث شود یک قدم به جلو پیش روید. اگر یک قدم عقب تر هستید تغییراتی را در برنامه های خود ایجاد کنید.

پیاده سازی ایده

سعی کنید درباره ی اهداف خود خوب فکر کنید. مخصوصاً برای اهدافی که به زمان زیادی نیازمندند! این راه از طریق بررسی اهداف کوتاه مدت، ممکن است و اساس برنامه ریزی خوب برای کسب و کار موفق خواهد بود.

کارکنان یا تیم کار؛ کارکنان را به فکر کردن درباره ی پروژه تشویق کنید؛ به طوری که حس کنند یک تیم هستند نه فقط کارمند!

پیاده سازی ایده

حفاظت از حقوق؛ از تولیدات و همچنین علامت تجاری (برند) خود حمایت کنید، این کار به شما کمک می کند از حقوق شرکت دفاع کنید.

مقدار و اندازه ارزش پروژه را توصیف کنید. اگر به اندازه گیری هدف متغیرها در پروژه پی بردید می توانید نتایج و تصمیمات با خبر شوید این کار در ارزیابی پروژه به شما کمک می کند.

هنر ارتباط؛ هر کسب و کاری به تعیین نحوه ی برقراری ارتباط نیاز دارد. برای تعیین یک اتحاد استراتژیک با مصرف کننده باید هنر ارتباط خوب با مشتری را بیاموزید. راه های مناسب ارتباط بین شما و مشتری عبارتند از وب سایت شرکت، شبکه های اجتماعی، ایمیل و … که جهت مطالعه درباره ی آنها می توانید به سایر مقالات در وبسایت پدیده فکر مهتر مراجعه نمائید.

پیاده سازی ایده

تنوع، شرکت ها سعی می کنند از طریق توسعه ی ایده های جدید، بقای خود را در بازار حفظ کنند تا بتوانند هر فرصتی را تبدیل به کسب و کار نمایند.

نیاز هست تعهد نوشته شود؟ این امر به چرخه کاری شرکت بستگی دارد زیرا هر شرکتی استراتژی های رشد مخصوص بودجه خود را دارد و ممکن است شرکت شما تعهداتی را بنویسد.

ایجاد دوباره؛ شکست یا موفقیت پروژه فرصت نوینی برای شما ایجاد می کند تا با یادداشت کردن نکات و تجربیات حاصل گاهی به سمت جلو بردارید.

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۳.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar