پیش فروش بلیط های نوروزی از امروز (۱۱ اسفند) آغاز شد

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از اعلام آمادگی راه‌ها و راهداران جاده‌ای برای تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: حدود ۱۱هزار راهدار و ۶۵۰راهدارخانه برای کمک‌رسانی‌های اضطراری جاده‌ها برای مسافران نوروزی اختصاص یافته است.

پیش فروش بلیط های نوروزیداوود کشاورزیان با اشاره به نزدیک شدن سفرهای نوروزی و اعلام آمادگی حدود ۱۱هزار راهدار در راه‌های کشور گفت: نوروز امسال حدود دو هزار گشت راهداری و گشت‌زنی در طول راه‌ها و ۷۰۰ اکیپ امدادی و تعمیراتی در طول راه‌های کشور مستقر می‌شوند.

وی با بیان اینکه همه تلاش راهداران این است که مسیرهای پرتردد با کمترین مشکل همراه باشد، افزود: برای نوروز ۹۵ نیز ۵۰هزار میلیارد تومان اعتبار برای خط‌کشی ۳۲ هزار کیلومتر خط برخی راه‌ها و ۳۰میلیارد تومان اعتبار برای ارتقای حفاظ‌ها در نظر گرفته شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اصلاح و ایمنی راه‌ها برای نوروز ۹۵ اظهار کرد: در طول دوماه گذشته، ۱۱۵ نقطه و مقطع پرحادثه اصلاح شده است.

به گفته رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، در حال حاضر ۱۲۵هزار راه روستایی در کشور وجود دارد که تقریبا ۷۵درصد آن‌ها توسط دولت تامین هزینه و نگهداری می‌شود.

در آستانه آغاز سفرهای نوروزی، از صبح امروز ۱۱ اسفندماه، پیش فروش بلیت اتوبوس‌های بین شهری برای سفرهای نوروزی آغاز شده است.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *