• اسفند ۱۰, ۱۳۹۸

پیوستن به سازمان های تجاری و گروه های شبکه

پیوستن به سازمان های تجاری

پیوستن به سازمان های تجاری و گروه های شبکه

بهترین راه برای افزایش موفقیت کسب و کار پیوستن به سازمان های تجاری و / یا گروه های شبکه “چهره به چهره” کسب و کار است. این به خصوص برای کسب و کارهای کوچک که سعی در فروش محلی دارند، اهمیت دارد.

پیوستن به سازمان های تجاری یا گروه های شبکه به شما امکان می دهد تا با افراد هم فکر خود که می توانند منابع ارزشمندی از اطلاعات و پشتیبانی خود را در اختیار شما قرار دهند، ارتباط برقرار کنید. و برای خود مشتریان بیشتری جذب کنید.

مزایای دیگر پیوستن به سازمان های تجاری

بسیاری از سازمان های تجاری همچنین به اعضا مزایای دیگری مانند تخفیف در خدمات یا محصولات خاص یا فرصت های ویژه تبلیغاتی ارائه می دهند.

به عنوان مثال، بسیاری از گروه های شبکه های کسب و کار، فرصتی برای معرفی کسب و کار به گروه، یا دریافت مشاوره خاص کسب و کار ارائه می دهند. سازمان های کسب و کاری که دارای وب سایت هستند، اغلب به اعضای خود اجازه می دهند تا کسب و کار خود را در دایرکتوری های آنلاین شان به صورت رایگان فهرست کنند. یا بدون هزینه در سایت های آنها تبلیغ کنند.

علاوه بر حمایت و همدلی، پیوستن به سازمان های تجاری می تواند اعتبار کسب و کار شما را افزایش دهد. از نظر بسیاری از مشتریان بالقوه یا مشتریان دائمی، عضویت در گروه های تجاری مربوطه به عنوان نشانه ای از این است که شما دارای یک کسب و کار پایدار و پذیرفته شده توسط صنعت تان هستید.

برای مطالعه بیشتر: چطور شبکه های ارتباطی خود را گسترش دهیم

عضویت در سازمان های خاص صنعتی بهتر است یا سازمان های عمومی؟

عضویت در یک سازمان کسب و کار خاص صنعتی راهی عالی برای کمک به رشد صنعت شما و پیشرفت در زمینه خودتان است و همچنین یک فرصت عالی برای یادگیری از کسانی است که ممکن است تجربه بیشتر و یا ایده های جدید داشته باشند.

 

سازمان های تجاری عمومی فرصت هایی را برای تعامل با افراد در زمینه های دیگر فراهم می کنند که می تواند تجربه ای آموزنده باشد و چشم شما را بازتر کند. بسیاری از سازمان ها برای اهداف خاصی از قبیل ایجاد شبکه برای کسب و کار در یک منطقه خاص جغرافیایی به وجود می آیند. برخی دیگر بر خدمات اجتماعی تمرکز می کنند. که می تواند پروفایل کسب و کار کوچک شما را در جامعه افزایش دهد.

توصیه من اینست که حداقل به یکی از گروه ها در هر دو نوع بپیوندید.

پیوستن به شبکه های اجتماعی مجازی

پیوستن به شبکه های اجتماعی مجازی نیز خوب است. اما نباید تنها راه اجتماعی شدن شما باشد، به ویژه اگر دارای یک کسب و کار محلی باشید. ملاقات با سایر افراد دارای کسب و کار محلی به صورت چهره به چهره و در نتیجه ی آن شرکت در جامعه محلی تان، به فروش بیشتر محصولات و خدمات شما منجر می شود.

گفته می شود این رسانه های اجتماعی، مانند فیسبوک، توییتر و لینکداین، می توانند ابزار شبکه ای عالی باشند و فرصت زیادی برای جذب مشتریان فراهم می کنند.

عضویت در بسیاری از گروه های تجاری آنلاین رایگان است. در حالی که بسیاری از سازمان های تجاری ملی هزینه های متغیری را براساس اندازه کسب و کار شما ارائه می دهند. هزینه های پیوستن به سازمان های تجاری محلی اغلب ارزان تر هستند.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]
Avatar

ناهید خدایاری

علاقه ای که به مترجمی دارم باعث شد دریچه ی عظیمی به رویم باز بشه و با مباحثی آشنا بشم که به نظرم نقش اصلی رو در تشکیل شخصیت و موفقیت افراد (زندگی شخصی و کسب و کار) داره. امیدوارم همه بتونیم ضامن موفقیت خودمون باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar