چرا همیشه حق با مشتری نیست؟

همیشه حق با مشتری نیست

همیشه حق با مشتری نیست

آیا ارائه خدمات به مشتریان خواب و خوراک تان را گرفته؟ پس باید بدانید منظور ما از این جمله چیست. چرا احساس می کنید همیشه حق با مشتری نیست؟ چرا بسیار مهم است همیشه درباره این موضوع صادق باشیم؟

شرکت های اخلاقی از مشتریان در برابر خودشان محافظت می کند

مشتریان تخصص لازم را ندارند تا برای مشکلاتی که به وجود می آورند راه حلی بیابند. آن ها مانند جنگ جویانی هستند که در دست چاغو دارند اما با دشمنی می جنگند که اسلحه به دست دارد. قدرت لازم را دارند که بیشترین مشکلات را خلق کنند اما چیزی را که می خواهد نمی تواند به دست آورد. در این حالت بیشتر شرکت ها حق را به مشتری می دهند. مشتریان بیشتر به جایگاه های اجتماعی توجه می کنند نه به روش های بازاریابی بازار.

تصور کنید این موضوع تا چه حدی بد است مشتری دوست دارد نظر خود را به فروشنده غالب کند و فروشنده نتواند ایده های خود را به مشتری ارائه دهد، این کار مشتری، ارزش پولی که در قبال کالا پرداخت می کند را پایین می آورد ما نمی گوییم به مشتریان خود گوش ندهید و روش تفکر آن ها را درک نکنید، اما با احترام اشتباه آن ها را اصلاح کنید. با این استراتژی مشتری با خود فکر نمی کند که خود او اشتباه کرده و این کار او ممکن است باعث خدشه دار کردن نام برند شود.

همراهی همه نظرات مشتری می تواند در مدت کوتاهی قابل تحمل باشد اما از خود بپرسید، ارزش همراهی مشتری برای او و من که فروشنده هستم در طولانی مدت چیست؟

پایبندی به صداقت، احترام و سلامت عقل

احساس می کنید درباره این موضوع به اندازه کافی در دایره کسب و کار و خدمات مشتریان صحبت نشده؟ با وجود این که این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است، هنگامی که با جدیت کار خود را دنبال می کنید چیزهای فراوانی رخ می دهد، با جدید کار خود را ادامه دادن، باعث استفاده درست از انرژی درونتان خواهد بود، در نهایت، از نتیجه خوبی که به دست می آورید رضایت کامل را در کسب و کارتان خواهید داشت.

برعکس این موضوع، اگر اجازه دهید دیگران پای روی شما بگذارند و یا ضعیف شوید و تمام درخواست های مشتری را بپذیرید، باعث می شود به پایین سقوط کنید، با روش های درست، این استراتژی را مطالعه کنید هنگامی که می دانید حق با مشتری نیست و به آن ها چیزی نمی گویید مجبور خواهید بود نتیجه منفی کار خود را تحمل کنید.

اگر می توانید یک استراتژی با ارزش برای کسب و کارتان بیاموزید، می توانید آن را در کار خود به استفاده کنید موفقیت به سراغتان می آید و می رود اما شهرت برای همیشه باقی می ماند برای به دست آورن موفقیت به شجاعت نیازمندید ساختن شهرت ممکن است نیازمند سال ها تلاش باشد اما می تواند با یک اشتباه تنها در چند ثانیه از بین برود

مثالی که همه در کسب و کار خود به کار می برند این است که ” همیشه حق با مشتری است” اما می دانید که همیشه این مثال واقعی نیست حق همیشه با مشتری نیست  اگر طبق این مثال مشتری را همراهی کنید این امر به معنای توافق با او درباره اشتباهات او و همچنین کارهای صحیح خواهد بود بهترین خدمات به مشتری فروختن کیفیت در مقابل پول است .

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar