چطور به موفقیت واقعی دست یابیم؟

cstland-success-focus-life-achievements

 

ما می خواهیم موفق شویم، اما موفقیت به تنهایی کافی نیست!

یک حرفه ی کاری ارزشمند و سرشار می خواهیم بدون اینکه زندگی خود را فدای آن کنیم. ما می خواهیم در حین اینکه به سلامت مان، دوستان و خانواده ی خود اهمیت می دهیم بخشی از آفیس را به نامِ خود بزنیم. بله یک موفقیت معنادار می خواهیم و این اقدامِ ساده ای نیست!

شاید بسیاری از افرادی را می بینید که در حرفه ی کاری خود موفق  اما خودشان فردی تنها، خودشیفته یا تیره بخت اند. به نظر می رسد که هرچه بالاتر بروید، باید فداکاریِ بزرگ تری انجام دهید.

 

نمونه ی کوچکی از الگوهای عمل وجود دارد که در همه جا رخ می دهد. این الگوها را در ادامه بخوانید:

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که به دنبال فرصت هایی می گردند تا دیگران را تشویق نمایند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که به طور هوشمندانه می خواهند قدم را فراتر نهند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که برای سرمایه گذاری های خوب در آموزش های مداوم آماده اند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که برای رهبری واقعاً اشتیاق دارند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که می توانند برای اتخاذ تصمیم های دشوار، مورد آزار قرار بگیرند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که انگیزه ی کافی برای خوردن غذاهای سالم و ورزش مداوم در خود احساس می کنند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که واقعاً به اشتراک گذاری پست مفید در وب سایت اهمیت می دهند.

تنها اقلیت کمی از صاحبان کسب و کار وجود دارند که به واقع، مایلند تا نسبت به رقبای خود برجسته تر باشند.

 

همانطور که می بینید، طبق این الگو می توان خیلی محکم بیان کرد که تنها اقلیت کمی از کسب و کارها هستند که بطور واقعی، درست و شایسته موفق عمل می کنند.

 

برای دستیابی به موفقیت واقعی بهتر است برخی عادت ها را درون خود پرورش دهید. برخی از این عادت ها عبارت اند از:

 

شروع با خودتان

قبل از اینکه سعی کنید تغییراتی را در زندگی دیگران به وجود آورید، باید درون خودتان به یک سری تغییرات دست بزنید. برای تاثیرگذاری روی دنیا، باید برخیزید و به چیزهای خود نگاهی بیندازید. باید شخصیت خود را از چیزهای منفی پاک کنید. وقتی هوشیار شوید؛ خواهید دید زندگی داستان غم انگیزی نیست که به شما خیره شده باشد!

تبدیل منفی ها به مثبت

حرص، بی تابی، خشم و حسادت هم جزو احساسات طبیعی انسانی هستند که در همه ی افراد به میزان متغیر گنجانده شده اند. بجای اینکه وانمود کنیم از این احساسات سرشار نیستیم؛ بهتر است انرژی خود را صرف تبدیل کردن این احساسات منفی به مثبت نماییم. باید راه هایی را بیابیم تا تا این بی تابی را به صبر و حرص را به بخشندگی تبدیل کنیم. وقتی به یک فرد مثبت تبدیل شوید مشوق بسیار قدرتمندی خواهید بود.

احترام

بهترین رفتار خود را با احترام به دیگران انجام دهید. هر کسی داستان شخصی خودش را دارد. خواه از فردی خوش تان بیاید خواه نه؛ یک راه نجیبانه رفتار کردن با دیگران وجود دارد. بسیار مهم و هوشمندانه است که صمیمی جلوه کنید. اگر قادر نیستید صمیمی باشید، بهتر است سکوت نجیبانه ای را برای خود ایجاد کنید.

وقتی به دیگران احترام قائل شوید، دیگران هم چنین رفتاری خواهند داشت. همیشه به خاطر بسپارید : ما بیش ترین تاثیرات را از افرادی می پذیریم که تقدیرشان می کنیم.

 

[تعداد: ۵    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar