چطور موفقیت وب سایت خود را تضمین کنیم؟

چطور موفقیت وب سایت خود را تضمین کنیم؟

 

موفقیت وب سایت

 

نکته های آزمایش شده و تست شده ای هست که برای موفقیت وب سایت ها ضروری می باشد.

وقتی درباره اهمیت دادن به وب سایت سوالاتی را از مدیران پرسیدم او گفت “وب سایت، همچون فرزند کوچک من است” سایت کوچک این شرکت یکی از دلایل اساسی درآمدزایی آن ها بود. پیگیری اموری ساده باعث شده بود که این سایت به موفقیت بسیاری دست یابد. گفتگو با مدیر این شرکت تجربیاتی را برای ما آشکار ساخت تا در اختیارتان قرار دهیم. در این مقاله برخی از نکته های مهم درباره موفقیت وب سایت ها را برای شما توضیح می دهیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

 

آیا محتوای وب سایت شما مداوم و جدید است؟

مخاطبان فقط برای دیدن محتوای سایت شما وارد وب سایت می شوند. پس لازم است مهم ترین عوامل شناسایی شود. مهم ترین چیزهایی که مخاطبان را جذب می کند عبارتند از:

 

کیفیت محتوا و اهمیت آن برای مخاطبان

محتوای سایت خود را با کیفیت خوبی به اشتراک بگذارید، سپس به ایده های آن اهمیت دهید بدین صورت مردم جذب وب سایت جادویی شما می شوند. مقاله هایی که می نویسید و به آن ها ویدئو، تصاویر زیبا، و اطلاعات ساده اضافه می کنید، به طریقه ساده ای مخاطب را جذب خواهد کرد. بسیاری با راه اندازی سایت خود محتوایی با کیفیت تولید می کنند اما با گذشت زمان محتوا تکراری شده یا به صورت مداوم آن را در اختیار مخاطبان خود قرار نمی دهند. مرتب قرار دادن مقاله هایی که کیفیت خوبی دارند نتیجه موفقیت آمیزی را در موتورهای جستجو برایتان به ارمغان می آورد. مردم با دیدن مقاله های قدیمی، وب سایت شما را رها کرده و دیگر بازدید خوبی برای سایت نخواهید داشت. محتوایی که ارائه می دهید اعم از مقاله، ویدئو، اینفوگرافیک و یا عکس نوشته باید کیفیتی خوب داشته باشند.

 

آیا سرعت مرور صفحات وب سایت بالاست؟

خود را جای مخاطب قرار دهید. دوست دارید وب سایتی را باز کنید که سرعت بالایی ندارد؟ سپس بعد از کلی انتظار برای باز شدن سایت با صفحاتی روبرو می شوید که هیچ گونه جذابیتی برای شما ندارد. به نظرتان چه چیزی باعث می شود مردم این گونه وب سایت را رها نکنند؟ با رشد تکنولوژی و عصر سرعت داشتن سایتی با چنین خصوصیت هایی به عنوان یک ضعف به شمار می رود. استفاده از برنامه های جانبی در وب سرعت سایت شما را کاهش می دهد. برای وب سایت خود صفحات متنوعی را طراحی کنید. اکثر مردم با گوشی های هوشمند وارد اینترنت می شوند جذابیت یک وب به زیبایی صفحه هاست. با برنامه ریزی و مدیریت دقیق سایت خود رقم بازدید کننده گان آن را افزایش دهید.

 

مدیریت یک کمپین بازاریابی را بر عهده دارید؟

انتشار محتوای وب سایت در فیس بوک یک راه مهم برای نشر محتوا به شمار نمی رود. اما بخش کوچکی از بازاریابی است. بازاربابی محتوای وب سایت به برنامه ریزی دقیقی نیازمند می باشد، تا شما بدانید در چه ساعتی و در کدام شبکه محتوای خود را نشر دهید. بررسی کنید مردم به کدام شبکه های اجتماعی بیش تر اهمیت می دهند. همچنین طراحی یک برنامه برای بهتر شدن رتبه در موتورهای جستجو مانند گوگل ضروری به شمار می رود.

مطلب پیشنهادی: چطور رتبه خود را در گوگل بهتر کنیم؟

 

در کنار سایر خدمات مجموعه پدیده فکر مهتر از جمله مشاوره کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات، می توانید از تیم طراحی مجموعه نیز برای طراحی وب سایتی موفق استفاده نمایید. جهت ارتباط با مجموعه روی لینک کلیک کنید.

 

 

[تعداد: ۸    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
فرید
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
فرید
مهمان
فرید

ترافیک هدفمند یکی از مهمترین عوامل موفقیت است. وقتی کاربران هدفت رو به سایت بیاری نصف بیشتر مسیر رو رفتی و بعد دیگه میتونی با بازخوردهایی که به دست میاری بهترین عملکرد رو داشته باشی.