چه چیزهایی را قبل از استخدام باید درنظر گرفت؟

چه چیزهایی را قبل از استخدام باید درنظر گرفت؟

 

چه چیزهایی را قبل از استخدام باید درنظر گرفت؟

وقتی شرکت شما در حال رشد است، نیازهای استخدامی را چگونه اولویت بندی می کنید؟

بی توجه به اندازه ی شرکت، نیروی انسانی و استخدام، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات برای رهبران است. بسیاری در حال مبارزه با نحوه ی اولویت بندی زمان شان هستند، و هنوز هم برای رهبران سخت است تا بدانند که چه میزان زمانی را باید صرف مبحث استخدام کنند. در نهایت می توان گفت که استخدام کردن، بیش تر هنر است تا دانش! اما نکات کلیدی وجود دارد که می توانید به هنگام سروکار داشتن با این موضوع درنظر بگیرید. با ما همراه باشید تا با این نکات آشنا شویم.

 

۱- هر چیزی را که مستقیماً بر میزان رضایت مشتری تاثیر دارد، اولویت قرار دهید

یکی از اصول راهنما برای رشد در کسب و کار، قبل از هر چیز اولویت قرار دادن رضایت مشتری ست. با حفظ این نکته در ذهن تان، استخدام برای جایگاه هایی را که می دانید برای مشتری تجربه ای اشتثنایی خلق می کنند را اولویت قرار خواهید داد. این جایگاه ها می تواند سایر عوامل خدمات مشتری، سایر عوامل مرتبط با موقعیت خرده فروشی، تدارکات و کارکنان تحویل دهنده یا کسانی باشند که کیفیت محصول را زیرنظر دارند.

به عنوان یک رهبر برای هر نوع کسب و کاری، بزرگ ترین یاری دهنده ی شما- اعتبارتان است. اگر قوی باشد از طریق قدرت کلام (دهان به دهان) و مشتریان وفادار می تواند شما را به سمت موفقیت هدایت کند. اما درنظر داشته باشید که یک مشتری منفی هم می تواند تاثیر چشمگیری در برند و رشد شما داشته باشد.

۲- مطمئن شوید که زمان و نقشی که در حال انجامش هستید را ارزیابی می کنید

به عنوان یک صاحب کسب و کار، بسیار ضروری ست که گاهی اوقات نحوه ی سپری کردن زمان تان را منعکس کنید در چنین حالتی می توانید بهترین زمانی را که می توانید برخی از مسئولیت هایی را که شما را باعث پسرفت شما می شوند (در حالیکه می توانید بهترین کارها را انجام دهید) شناسایی کرده و رها سازید.

در هر حال، شما بهترین شخصی هستید که می تواند استراتژی و چشم انداز کسب و کار را بهبود بخشیده، فرهنگ سازی کرده و تیم را هدایت کند.

 

۳- به سرعت نیاز دارید

یکی از ویژگی های بسیار مهم رشد کسب و کارها، توانایی دستیابی به بازار با سرعت زیاد است. بنابراین، می توانید ارزش ها را به مشتری تحویل داده، فیدبک را دریافت کرده و سپس به بهبودی ادامه دهید. با درنظر داشتن این نکته در ذهن، اولویت بندی چیزهایی پیشنهاد می شود که در آنها کند هستید. چیزهایی که شما را از حرکت سریع بازمی دارند را تاحد امکان سریع انجام دهید. البته بیانِ اینکارها از انجامِ آنها آسان تر است

 

 

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar