چه کسانی در خطر از دست دادن کسب و کار خود هستند!

از دست دادن کسب وکار برای برخی افراد بطور مداوم رخ می دهد. در این پست قرار است کمی پیش بینی کنیم و ببینیم از دست دادن کسب وکار بیش تر برای چه حرفه و صنایعی اتفاق می افتد.

 

چه کسانی در خطر از دست دادن کسب و کار خود هستند!

 

از دست دادن کسب وکار

در جهان هزاران کسب و کار متنوع وجود دارد، هر یک از کسب وکارها تخصص معین و روش کار ویژه ای دارند. برخی کارها از دور دست ها تا به حال به شکل ادامه دار در حال پیشرفت بوده اما برخی از کارها هنوز هم به شکل سابق در حال گذر است در این مقاله می خواهیم برخی از کسب و کارهایی را به شما معرفی کنیم که در خطر از دست دادن کار خود هستند. همچنین کارهای جایگزین و مناسب را هم به شما معرفی خواهیم کرد. این کارکنان باید از همین الان فکر کسب و کار تازه ای برای خود باشند.

 

لوکوموتیوران

شرح کار، لوموکوتیوران تمام رفت و آمدهای قطار را چک می کند و از بروز انواع حوادث جلوگیری به عمل می آورد. تمام اشاره های دریافت شده مربوط به عبور و مرور را که برای قطارها مفید است برای مدیریت بهتر به کار می برد. طبق تحقیقات ارائه شده حدود ۶۹.۹ درصد از این افراد از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کسب و کار خود هستند. کسب و کارهایی که این افراد بعد از اخراج شدن می توانند جایگزین کنند عبارتند از راننده ماشین های سنگین و تعمیرات ماشین آلات صنعتی.

 

اپراتور مخابراتی

شرح کار، راه اندازی تلفن ها در منازل، امکانات مربوط مکالمه های مختلف، جمع آوری اطلاعات تماس گیرنده ها و یا پیام های عموم مردم، طبق تحقیقات جمع آوری شده حدود ۳۲.۹ درصد از این کارکنان از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کسب و کارشان هستند. کارهای جایگزین این وظایف عبارتند از ارائه خدمات به مشتریان.

 

عکاسی در استودیوها

شرح کار، گرفتن تصاویر رسمی در استودیوها، توانایی چاپ کردن انواع تصاویر در مراکز، طبق تحقیقات ارائه شده حدود ۳۲.۹ درصد از این افراد از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کار خود هستند. وظایف جایگزین این کار عبارتند از عکاسی در مکان های غیر دولتی و آزاد است.

 

تعمیر کننده کفش در کارگاه ها

وصف کار، تعمیر انواع کفش ها در کارگاه های تولید و تعمیر کفش، طبق تحقیقات انجام شده حدود ۳۰.۵ درصد از این کارکنان از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کار خود هستند. کارهای جایگزین برای این کار عبارتند از طراحی کفش های مختلف.

 

خیاط

شرح کار، خیاط توانایی کار با انواع دستگاه های خیاطی و دوخت را داشته و انواع پوشاک را به مغازه های پوشاک آماده ارائه می دهد. این افراد مدل های مختلف را که در بازار موجود نیست آماده کرده و به افراد مشهور با قیمت بالا می فروشند. طبق تحقیقات انجام شده حدود ۲۱.۷ درصد از این افراد از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کار خود هستند. کارهای جایگزین برای این افراد عبارتند از؛ پرستاری از افراد بیمار، فروش طرح ها و الگوهای ویژه لباس به افراد مشهور.

 

افرادی که در معدن کار می کنند.

شرح کار، کار با انواع ابزار و دستگاه هایی که برای حفاری معادن استفاده می شود. طبق تحقیقات انجام شده حدود ۲۶.۶ درصد این افراد از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کسب وکار خود هستند. کارهای جایگزین برای این کار عبارتند از راننده ماشین های خدماتی.

 

شرح کار، عملی کردن تمام وظایف دفتری مانند، گرفتن بسته های ارسالی، فروش تمبر های بسته بندی، خرید و فروش انواع ابزارهای مورد استفاده در پست. طبق تحقیقات انجام شده حدود ۲۶.۶ درصد از این کارکنان از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کار خود هستند. وظایف جایگزین برای این افراد عبارتند از ارائه خدمات در انواع شرکت ها.

 

تعمیر کار ساعت

شرح کار، تعمیر و اصلاح انواع ساعت، ساعت های مچی، دیواری و ساعت های مکانیکی. طبق تحقیقات انجام شده حدود ۲۵.۷ درصد از این کارکنان از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۴ در خطر از دست دادن کسب و کار هستند. وظایف جایگزین این کار عبارتند از کارهای کامپیوتری است.

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar