• فروردین ۱۱, ۱۳۹۹

چه کسی به تونی رابینز انگیزه داد؟

تونی رابینز

تونی رابینز

تونی رابینز می گوید که هیچ کسی نبوده تا در بزرگ شدنش او را راهنمایی کند. با این حال با چندین نفر همکاری کرده و چیزهای گسترده ای را از آنها آموخت.

اولین مربی تونی، Jim Rohn یک مرد روستایی بود که باعث شد تونی به یک سخنران و نویسنده ی بزرگ تبدیل شود. این مرد به مدت چهل سال در سراسر کشور سمینارهایی را برگزار کرده است. در سن ۳۱ سالگی میلیونر گشت و ۱۷ کتاب نوشت. Rohn تقریباً ۵۰ سال داشت که تونیِ ۱۷ ساله با او ملاقات کرد. به گفته ی تونی، او مرد بسیار زیبایی بوده است. Rohn به تونی آموخته که “شادی و خوشبختی در زندگی، نتیجه ی چیزهایی که داریم نیست! بلکه بخاطر نحوه ی زندگی کردن ما و کارهایی ست که با چیزها انجام می دهیم تا تفاوت هایی را در کیفیت زندگی مان ایجاد کنیم.”

John Grinder در دهه ی ۱۹۷۰ میلادی، در تشکیل NLP (برنامه ریزی عصبی-کلامی) نقش داشت. تونی رابینز می گوید که به زودی پس از دیدار با Grinder با او همکاری اش را آغاز کرده است. به گفته ی تونی، NLP باعث شده تا از تشویق و ترس نجات یابد.

Peter Guber ، تونی رابینز می گوید که به مدت ۲۵ سال است Peter را می شناسد. آنها به یکدیگر مشاوره می دهند و اعتراف می کند که هرگز فردی خلاق تر از او ندیده است.

Mark Benioff هوشِ نوآوری ست. تونی رابینز از Mark هم نقل می کند که موسس و مدیرعامل SalesForce.com است. به گفته ی تونی رابینز، SalesForce.com که در سال ۱۹۹۹ شروع به کار کرد توسط فوربس، نوآور ترین شرکت در سطح جهان معرفی شده است. تونی مشاورِ این شرکت است و در یکی از سمینارهای وی، Mark موفقیت شایان خود را مدیون تونی رابینز می داند و در این رابطه گفته است: بدون حضور تونی رابینز SalesForce وجود نداشت!

Paul Tudor Jones موسس Tudor Investment Corporation است که تونی رابینز به عنوان یک تاثیر بزرگ به او اشاره می کند. با ارزش خالص ۴ بیلیون دلاری و رتبه بندی فوربس، ۱۰۸مین آمریکایی مغز متفکر است. او همینطور موسسه ی Robin Hood را هم ایجاد کرده است. تونی رابینز می گوید “من از او چطور پیروز شدن را در حالیکه اهمیتی نمی دهید چه اتفاقاتی رخ می دهد، آموخته ام!”

[تعداد: 16   میانگین:  3.9/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar