چگونه از عادت های منفی در تجارت خلاص شوید؟

رهایی از عادت های منفی در تجارت

رهایی از عادت های منفی در تجارت

عادت های منفی زیادی هستند که به تجارت مرتبط می شوند و نتیجه آن روی تجارت شما تاثیر می گذارد، من این راه ها را روزانه دنبال می کنم به شما پیشنهاد می کنم این نکته ها را دنبال کنید تا باعث بالا رفتن دقت، انرژی، آگاهی و در نتیجه  ترویج و تجربه شما در تجارت و افزایش  موفقیت شما شود.

۱- بررسی وضعیت نشستن

اولین چیز قبل از تجارت، به اضافه بسیاری از امور در طول یک روز، یک دقیقه را برای بررسی وضعیت فیزیکی نشستن خود قرار دهید،  آیا راست می نشینید و ستون فقرات شما قائم است، یا کج می نشینید و گردنتان هم کج به سمت شانه ها یا عقب است، وضعیت نشستن شما فقط روی تنفس شما تاثیر نمی گذارد بلکه روی فکر شما هم تاثیر می گذارد، و نشستن درست باعث   آزاد  شدن انرژی و رسیدن آن به سر و پایین آمدن و رسیدن به قلب است، به این شکل فرد می تواند درست فکر کند.

۲- افزایش درجه تمرکز

سعی کنید برای هفته های بعد در تجارت خود تمرکز کنید. شاید تعامل قبل از شروع روز کاری برای شما خوب باشد، فقط با خاموش کردن تلویزیون، بستن صفحات اینترنت، خاموش کردن تلفن همراه، و خواندن پیام هایی که در ایمیلتان  وجود دارد پس فقط روی تجارتی که امروز می خواهید انجام دهید تمرکز کنید، بعد از تجربه تمرکز کردن در این مدت  به مدت چند روز تحقیق کنید و ببینید که تمرکز تا چه حدی در کارتان تاثیر گذاشته است، اگر باعث پیشرفت کارتان شده به این کار ادامه دهید و اگر خیر سعی کنید روش خود را تغییر دهید.

۳- برسی سطح انرژی

الان در طول این چند خطی که خواندید از خود سوال کنید، قبل از نشستن هنگام کار تجارت سطح انرژی شما چه اندازه ای بوده است؟
ضعیف و کم سرعت بوده یا پر انرژی و سریع، سعی کنید به آن از ۱تا ۱۰ امتیاز دهید ۱ ضعیف ترین و ۱۰ پر انرژی ترین است.
اگر سطح انرژی شما ضعیف بوده، سبب آن می تواند جسمی یا روحی باشد، اگر مشکل جسمی باشد به سرعت وضعیت نشستن خود را درست کنید و سعی کنید مشکل را بدانید و اگر مشکل روحی باشد بهتر است از تمرکز کردن استفاده کنید، تا بدانید که شاید فکرتان درگیر افکار منفی  شده باشد.
این کار را فقط برای چند روز انجام ندهید بلکه همیشه برای تجارتتان انجام دهید، آیا تا به حال شده که هنگام غذا خوردن سطح انرژی شما کم شود؟ این به معنای این است که شما یا زیاد غذا خوردید یا غذای مورد نظر با بدنتان سازگاری ندارد و بدن نیاز به مواد دیگری دارد این کار برای جایگزین کردن غذا برای بدنتان است.

۴- انتخاب افکار مثبت

در لحظه ای که می بینید چگونه به موفقیت رسیدید دقیقا این همان لحظه ای ست که باید فکر شما درمان شود، انتخاب رفتارهای مثبت باعث الهام بخشی و اضافه شدن تجربیات و مهارت های شما می شود، همچنین باعث دید بهتر شما، و استقرار در تجارت شما و خلق ایده هایی نو خواهد کرد، اراده شما را قوی می کند، و باعث تعمق شما در بحث بازاریابی می شود، تمام این حجم ها در برکه ای جمع می شود و باعث اعتماد به نفس و موفقیت شما در تجارت می شود.
تجارت و بازاریابی ما در بازار کار  آزمونی ست برای کسب و کار ما  بخاطر این امور، هر روز زمانی را مشخص کنید، بهتر است قبل از شروع تجارت باشد، و با خود تکرار کنید، “من هرگز تنبل نمی شوم و تسلیم امور احساسی نخواهم شد” و می توانم موفق شوم، می توانم ثروتمند شوم، می توانم هر روز تصمیمات تجاری بزرگی بگیرم، نگاه کنید در طول ۲ هفته چه اندازه تغییر خواهید کرد.

۵- قاعده  ۵ %

در طول هفت آینده  یا تا فردا، تصمیم بگیرید ۵ درصد انرژی به تجارت خود اضافه کنید، از خود بپرسید کدام قسمت ها نیاز به رشد بیشتری دارد، و ۵ درصد انرژی به این قسمت ها اضافه کنید، این کار را چند روز یا چند هفته ادامه دهید، اگر در قسمت های مختلف پیشرفت دیدید دوباره ۵ درصد به ۵ درصد قبلی اضافه کنید. تا به موفقیت برسید

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar